89.2%
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad

Zažijte nejtemnější den v historii Avengers! Zdánlivě nekonečný řetězec tragických událostí dostal legendární superhrdinský tým na kolena.

Obsah

Zažijte nejtemnější den v historii Avengers! Zdánlivě nekonečný řetězec tragických událostí dostal legendární superhrdinský tým na kolena. Ale který z mnoha jejich protivníků stojí za tímhle ďábelským spiknutím? Kang? Ultron? Hrabě Neferia? Nebo snad přímo někdo z řad Avengers? Uprostřed smrti a chaosu je jistá jedna jediná věc. Nejslavnější superhrdinský tým světa už nikdy nebude takový, jako dřív.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Avengers #500-503 série, Avengers Finale.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Gwini
Offline

Po první kapitole jsem se poněkud jako marvelovský začátečník trochu ztrácel ve větším počtu postav. Stačilo kouknout na net, pohledat něco z historie postav a hned měl příběh jiný náboj. Umírání postav mě nijak zvlášť nezasáhlo, ale závěrečné rozloučení už nějaké ty pocity vyvolalo :)

(6. února 2013)
Morzael
Offline

Pěkná kresba a přehlídka postav, ale myslím, že tento titul vytáhli v rámci Ultimátního kompletu moc brzy. Jsem převážně fanda DC, a tak mě umírání vedlejších hrdinů z Avengers, ke kterým nemám téměř vztah, nepřišlo smutné, ale vlastně mi to bylo celkem fuk. Ze závěrečné nostalgické chvilky jsem taky byl chladný jak lednové ráno a zápletka mi přišla jaksi nedotažená -> můžou za to kouzla. Nebylo to špatné, ale nevidím důvod se k tomu vracet.

(2. února 2013)
TommyEmko
Offline

Skvělý komiks se skvělým scénářem i kresbou, plný akce, takže vše co si fanoušek superhrdinských komiksů může jen přát. Navíc mě příjemně potěšila účast Maleevovi kresby i když jen na třech stránkách, kterou sem si oblíbil z DareDeviláckých omnibusů. Plus byla kniha zakončena klasicky happy endovým závěrem, plným vzpomínek na staré dobré časy, u kterých by jednomu mohla i ta slza ukápnout. Za sebe tedy nemůžu nedat nic jiného než 5 z 5ti.

(25. ledna 2013)
ZabijackyKafe
Offline

Propojení kresby v moderním stylu a stylu z 80. let bylo zvláštní avšak nijak to příběhu neuškodilo. Zatím z dosavadních 5 vydaných dílů patří toto k těm lepším. Kresba famózní, příběh napínavý. (SPOILER) Plus případné "setkání" s Magnetem vyšlo dost vtipně; přišel, prohodil pár slov a hned odešel. 5/5

(4. března 2013)
Thanos
Offline

Moc jsem od toho nečekal, ale tento příběh mě fakt hodně chytl četlo se to moc dobře, takže za mě ok, rád bych si někdy přečetl i pokračování příběhu.

(11. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers: Disassembled
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 23/01/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 25/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: David Finch

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 23. ledna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku