89.2%
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad

Zažijte nejtemnější den v historii Avengers! Zdánlivě nekonečný řetězec tragických událostí dostal legendární superhrdinský tým na kolena.

Obsah

Zažijte nejtemnější den v historii Avengers! Zdánlivě nekonečný řetězec tragických událostí dostal legendární superhrdinský tým na kolena. Ale který z mnoha jejich protivníků stojí za tímhle ďábelským spiknutím? Kang? Ultron? Hrabě Neferia? Nebo snad přímo někdo z řad Avengers? Uprostřed smrti a chaosu je jistá jedna jediná věc. Nejslavnější superhrdinský tým světa už nikdy nebude takový, jako dřív.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Avengers #500-503 série, Avengers Finale.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

butcher
Offline

překvapení, super příběh

(1. února 2013)
47
Offline
47

Bendisova komiksová genialita.Nabušený príbeh, okorenený smrťou niektorých členov Avengers, kráča ruku v ruke s perfektnou kresbou.Príbeh Vás od začiatku chytí pod krkom a až do finále nemilosrdne stupňuje svoj stisk.Retro spomienkový posledný zošit ponúkol stručný prierez históriou Avengers a vzhľadom na celkové vyznenie komiksu je určite plusom. Vrele odporúčam....5z5

(29. ledna 2015)
Elhonzo
Offline

Bendis Avengers doslova rozebral (nutno říct že už to potřebovali )házel jim pod nohy takové super klacky až se s toho i nejmocnější hrdinové světa museli položit .Pár postav zemře o pár se dozvíme nehezké tajemství a nakonec dostaneme retrospektívu největších soubojů a událostí tohoto týmu . Za mě plný počet.

(13. července 2013)
Thanos
Offline

Moc jsem od toho nečekal, ale tento příběh mě fakt hodně chytl četlo se to moc dobře, takže za mě ok, rád bych si někdy přečetl i pokračování příběhu.

(11. července 2013)
Const.ex
Offline

Tak "Rozpad" je bezpochyby určitě velice důležitý v Marvel universu, ale bohužel to neznamená, že taky patří mezi to nejlepší (nebo aspoň nadprůměrné), co se za ty roky existence Marvelu podařilo stvořit. Popravdě nechápu, proč je zařazen v této kolekci. I za těch 200kč v pevné vazbě to je loupež za bílého dne!

(3. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers: Disassembled
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 23/01/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 25/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: David Finch

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 23. ledna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku