83.9%
Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadání

Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Men, s jediným cílem - ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi.

Obsah

Cyclops a Emma Frostová se snaží znovu rozjet tým X-Men, s jediným cílem - ohromit svět. Ukázat mu, že mutanti bojují nejen za sebe, ale i za normální lidi. Jenže nepočítají s další ohromující novinkou. Vědci objevili lék proti mutantství. Mezi lidmi i rasou homo superior vypuká panika, přátelé se staví proti sobě, a brzy jde o všechno. Zvláště, když do boje vstupuje tajemný Ord... a jeden velmi překvapivý spojenec.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Astonishing X-Men (vol. 3) #1-6

Autoři

Joss Whedon
Joss Whedon
Scénář
John Cassaday
John Cassaday
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Serie Ultimatní komiksový komplet mě zatím přijemně překvapuje..Doposud za drobné,od přištiho dilu za 200kč nabízí paradní komiks který je paradně jak nakreslen tak napsán... 5/5

(19. ledna 2013)
jh666
Offline

Joss Whedon mi opět potvrdil svou genialtu. Tenhle komiks je boží svým břitkým humorem a je podtržený velmi pěknou kresbou. Navíc ve složení týmu nechybí tři moji nejoblíbenější mutanti (Wolverine, Shadowcat a Beast), takže super. Jen Cyclopse mohl vynechat.

(31. července 2013)
JanataB22
Offline

Kresba mě osobně moc neseděla, ale musí se jí uznat, že je výborná. Příběh výbornej. já osobně dávám za 5.

(20. února 2013)
Traum
Offline

Whedon nemá špatný nápady. Jeho počin ale selhává v tom, že jich má až moc. Vetřelecká politika, lék na mutace, věštění budoucnosti, cyclopsovy snahy vnutit lidem x-meny víc jako hrdiny a méně jako mutanty, beastovy krize, návrat kitty pryde... nejsou to špatný myšlenky, fakt ne. Ale je jich moc. je jich tak moc, že ve finále prostě nevyzní. Kdyby si Whedon ten svuj běh trochu víc natáhl, určitě by to bylo mnohem lepší, takhle mě to může akorát mrzet. Stejně jako X-men 3.

(15. února 2013)
Fallken
Offline

Knihu hodnotím kladně , hezky zpracovaný děj a i kresba .. Mno doporučuju zakoupit a přesvědčit se sám. A i dál kupovat se vyplatí , ale taky doporučuju si dávat pozor na kvalitu když to kupujete ve stánku ..... Zakoupil sem komiks a celej je zvlněnej uvnitř asi jim to někde navlhlo ve skladu.... Ale když se ze spodu hrany podiváte tak je to vidět jak se to vlní , takže nejdřív omrknout doporučuju , předejdete zklamání...

(10. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Astonishing X-Men: Gifted
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 09/01/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/05/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joss Whedon
Kresba: John Cassaday

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 9. ledna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku