94.1%
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat

V mládí byl Petr Parker dost osamělý, takže poté, co ho kousl radioaktivní pavouk, držel své nově získané superschopnosti v tajnosti. Jeho jediná snaha získat pomocí svého daru peníze skončila vraždou strýčka Bena. Zdálo se, že nikdo nerozumí problémům, jaké přináší snaha vybalancovat svůj život mezi normální existencí a superhrdinskými skutky.

Obsah

V mládí byl Petr Parker dost osamělý, takže poté, co ho kousl radioaktivní pavouk, držel své nově získané superschopnosti v tajnosti. Jeho jediná snaha získat pomocí svého daru peníze skončila vraždou strýčka Bena. Zdálo se, že nikdo nerozumí problémům, jaké přináší snaha vybalancovat svůj život mezi normální existencí a superhrdinskými skutky. Až doteď. Objevuje se tajemná postava, se schopnostmi velmi podobným těm, které má Petr. Kdo je ten tajemný muž? Kdo jsou lidé, které zastupuje? A co je to prastaré zlo, které právě připlulo do Ameriky a shání se po Petrovi?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man (vol 2) #30 - #35

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

JanataB22
Offline

První komixová knížka kterou jsem si koupil. Překvapil mě obsah, nečekaljsem skici apod. Jen mě poté zarazilo to navýšení ceny. Ale mít ve své knihovně celý obrázek..

(7. ledna 2013)
Rodriguez
Offline

Poslední dobou jsem měl rád Spider-mana z marvelovských postav rád úplně nejméně. Do té doby než jsem narazil na Návrat! Poutavý scénář a nový nadhled na Peterovu osobnost mě velice překvapil. Od té doby jsi pamatuji jméno Joseph Michael Straczynski.

(29. dubna 2013)
Elhonzo
Offline

Celé to mystično okolo Spideyho zrodu šlo něják celé mimo mě a spíše sem si užíval další kvalitní příběh a Romitovu povedenou kresbu . Jako startovní titul UKK určitě dobrá volba a za 50 kč neberte to .

(13. července 2013)
hawkeye.spiderman
Offline

Výborný komiks.

(8. května 2013)
jardoom
Offline

Já si taky tento komiks zakoupil,spokojen sem také,jen mě zarazilo že druhý díl bude za 99kč,což není až tak hrozné oproti třetímu a všem ostatním dilum kdy bude stat kus 199kč. Snad to bude za ty prachy stát 5/5

(6. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Coming Home
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/12/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/12/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 5. ledna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku