94.1%
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat

V mládí byl Petr Parker dost osamělý, takže poté, co ho kousl radioaktivní pavouk, držel své nově získané superschopnosti v tajnosti. Jeho jediná snaha získat pomocí svého daru peníze skončila vraždou strýčka Bena. Zdálo se, že nikdo nerozumí problémům, jaké přináší snaha vybalancovat svůj život mezi normální existencí a superhrdinskými skutky.

Obsah

V mládí byl Petr Parker dost osamělý, takže poté, co ho kousl radioaktivní pavouk, držel své nově získané superschopnosti v tajnosti. Jeho jediná snaha získat pomocí svého daru peníze skončila vraždou strýčka Bena. Zdálo se, že nikdo nerozumí problémům, jaké přináší snaha vybalancovat svůj život mezi normální existencí a superhrdinskými skutky. Až doteď. Objevuje se tajemná postava, se schopnostmi velmi podobným těm, které má Petr. Kdo je ten tajemný muž? Kdo jsou lidé, které zastupuje? A co je to prastaré zlo, které právě připlulo do Ameriky a shání se po Petrovi?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man (vol 2) #30 - #35

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Komiks jsem si zakoupil a jsem s ním velmi spokojen.A za tu cenu prostě bomba.

(5. ledna 2013)
Gwini
Offline

Bylo to moje první seznámení s komiksovou knihou... Prvních pár komentářů hlavního hrdiny, které asi překladem vyzněly poněkud "trapněji" jsem ráze zapomněl... Pro mě naprostá paráda a rozhodl jsem se sérii pořídit kompletní :)

(6. února 2013)
Traum
Offline

Takhle se mi to líbí. Pavoučí mytologie! Totemistické síly. Vysvětlení veškerého toho množení zvířecích nepřátel... poznámka: ohledně zajímavých barev. Po (SPOILER) injekci radiace je nebe fialovější, stromy modřejší a lidé bělejší. Ezekiel na svém posledním obrázku vypadá jako upír. Celkově barvy působí dost šťavnatě. Je radost si tuhle verzi prohlížet.

(15. února 2013)
Const.ex
Offline

Hachette Fascicoli nemohli vybrat lepší příběh z historie Marvelu, kterým by měli Ultimátní komplet u nás odstartovat. Parádní čtení a Romita Jr. svým nezaměnitelným stylem opět dokazuje, že se může řadit mezi elitu "kreslířů" komiksů. Nemůžu se dočkat, až vyjde Spideyho pokračování v této edici.

(4. února 2013)
Mr.Grubec
Offline

kvalitnější než původní vydání - dobrý papír a skvělé barvy. O ceně ani nemluvě

(11. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Coming Home
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/12/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/12/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 5. ledna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku