94.1%
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat

V mládí byl Petr Parker dost osamělý, takže poté, co ho kousl radioaktivní pavouk, držel své nově získané superschopnosti v tajnosti. Jeho jediná snaha získat pomocí svého daru peníze skončila vraždou strýčka Bena. Zdálo se, že nikdo nerozumí problémům, jaké přináší snaha vybalancovat svůj život mezi normální existencí a superhrdinskými skutky.

Obsah

V mládí byl Petr Parker dost osamělý, takže poté, co ho kousl radioaktivní pavouk, držel své nově získané superschopnosti v tajnosti. Jeho jediná snaha získat pomocí svého daru peníze skončila vraždou strýčka Bena. Zdálo se, že nikdo nerozumí problémům, jaké přináší snaha vybalancovat svůj život mezi normální existencí a superhrdinskými skutky. Až doteď. Objevuje se tajemná postava, se schopnostmi velmi podobným těm, které má Petr. Kdo je ten tajemný muž? Kdo jsou lidé, které zastupuje? A co je to prastaré zlo, které právě připlulo do Ameriky a shání se po Petrovi?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man (vol 2) #30 - #35

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Thanos
Offline

Spiderman je jeden z těch hrdinů, kterého jsem měl moc rád v mých dětských letech. Bohužel, je pro mě dnes už tak trochu nezajímavý, nevadí mi, ale nijak jej nevyhledávám. Co se Návratu týče, tak jsem ale spokojen, dobrý záporák, moc pěkná kresba, celkově určitě spokojenost, po přečtení jsem byl příjemně překvapen.

(15. července 2013)
jardoom
Offline

Já si taky tento komiks zakoupil,spokojen sem také,jen mě zarazilo že druhý díl bude za 99kč,což není až tak hrozné oproti třetímu a všem ostatním dilum kdy bude stat kus 199kč. Snad to bude za ty prachy stát 5/5

(6. ledna 2013)
daredevil99
Offline

suprový spiderman. Skvělý scénář a úžaná romitova kresba. Vážně super

(13. listopadu 2013)
47
Offline
47

Veľmi príjemné prekvapenie.Straczynski naplno využil neprítomnosti Mary Jane a príbeh tak netrpí tým,čím vačšinou Spideyho príbehy,čisto moj pohľad,a teda romantickými výlevmi ktoré bohužial vačšinou preplnia príbeh nudnými,už stokrát otrepanými dialogmi a sutáciami.Dieru ktorá by mohla teoreticky čnieť po odobratí klasickej postavy scenárista nahradil predstavením zaujímavého Ezekiela.Romitova kresba dosť dobrá,akčné pasáže mu vyšli na jednotku.Záporák je parádny,prekvapil ma najviac z celého komiksu.Zdanlivo nezničitelný flegmatik ktorý sa smeje Spidermanovej najsilnejšej rane??Čistých 5z5

(29. ledna 2015)
Batman
Offline

Komiks jsem si zakoupil a jsem s ním velmi spokojen.A za tu cenu prostě bomba.

(5. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Coming Home
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/12/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/12/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 5. ledna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku