80.0%
New X-Men: Impérium
80.0%

Morrisonův apokalyptický příběh se v tomhle díle dočká svého rozuzlení. Mutanti jsou tak blízko svému vyhlazení, jako snad nikdy předtím. Šílená Cassandra má nejen tělo a mozek profesora Xaviera, ale i celou Shi´arskou flotilu na povel. A to už je nějaká síla. Beast je v kómatu a John Sublime a jeho U-Meni jsou čím dál nebezpečnější a mocnější. Prostě jde o kejhák. Grant Morrison dokázal, že zvládá jak psychedelické podivnosti, tak monumentální akční superhrdinské (a taky trochu psychedelické) eposy. Jeho období patří k jedněm z nejslavnějších v dějinách X-Menů... na čemž má zásluhu také precizní kresba Ethana Van Scivera, Franka Quitelyho a dalších.

Obsah

Morrisonův apokalyptický příběh se v tomhle díle dočká svého rozuzlení. Mutanti jsou tak blízko svému vyhlazení, jako snad nikdy předtím. Šílená Cassandra má nejen tělo a mozek profesora Xaviera, ale i celou Shi´arskou flotilu na povel. A to už je nějaká síla. Beast je v kómatu a John Sublime a jeho U-Meni jsou čím dál nebezpečnější a mocnější. Prostě jde o kejhák.
Grant Morrison dokázal, že zvládá jak psychedelické podivnosti, tak monumentální akční superhrdinské (a taky trochu psychedelické) eposy. Jeho období patří k jedněm z nejslavnějších v dějinách X-Menů... na čemž má zásluhu také precizní kresba Ethana Van Scivera, Franka Quitelyho a dalších.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Grant Morrison
Grant Morrison
Scénář
Igor Kordey
Igor Kordey
Kresba
Frank Quitely
Frank Quitely
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Slušně rozjetí X-meni akce je monumentální a vše hezky šlape,postav a narážek na předešlé mutanské eskapády je taky dost a počet stran za tu cenu je taky slušný .

(16. března 2013)
spiderbat
Offline

Opět velmi dobré, jen škoda že nevyšlo pokračování které je tuším někde v knize ohlášeno, ale zase mi to tolik nevadilo, jelikož příběh je to v podstatě ukončen. Moje hodnocení je spíš 3 a půl hvězdičky, mít to lepší kresbu, bylo by to za čtyři a půl.

(20. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název New X-Men: Imperial
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série New X-Men
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 30/11/2010
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/01/2007
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Grant Morrison
Kresba: Igor Kordey
Kresba: Frank Quitely
Kresba: Ethan Van Sciver

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 228
Tisk barevný/černobílý
Cena 459.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 7. ledna 2012
Naposledy editováno 3. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku