100.0%
Hitman II - Místní hrdinové

Hitman Vol. 3: Local Heroes

100.0%

Tommy Monaghan odstraňuje superlidi. Je to férovější – a navíc je za ně víc peněz. Jenže takovýhle člověk je dost na očích, takže není divu, že si ho všimne vláda a udělá mu nabídku, kterou nemůže odmítnout. Bude pracovat pro ně a likvidovat superhrdiny, kteří si nehledí svého a dělají problémy. Jenže Hitman odmítne a tím si udělá nepřátele na vysokých místech... a navíc se do hry vloží i Green Lantern. A jako by neměl Hitman dost problémů, čekají na něho ještě zombie tučňáci!

Obsah

Poslední noc

Na Gotham padla noc a všichni očekávají konec světa, jen zabijáci U Noonana se nenechají rozhodit. Místo paniky nebo potřeby rabovat si radši natočili plné půllitry piva a vyprávějí si historky, kdo kdy byl nejblíže smrti.

 

Místní hrdina

Tommymu nabídne jistá vládní agentura práci na plný úvazek. Našemu zabijákovi se ovšem nelíbí myšlenka vraždění na povel, a tak nabídku odmítá. Zhrzený agent oné organizace není na odpor zvyklí, chce proto Tommymu dát lekci. Svým plánem pověřuje Gothamskou policii, která, jako vždy, prokazuje svou neschopnost. Je tudíž nucen zvolit jiné řešení. Do Gotham City povolává jednoho z prvoligových superhrdinů, Green Lanterna! Známe ale našeho Tommyho, nakonec vše dopadne úplně jinak...

 

Zombie večer v Gothamském akváriu

Z výzkumného obejktu poblíž Gothamu byl pološíleným vědcem ukraden plyn, který mění mrtvá těla v pochodující mrtvoly lačnící po mase. Tenhle průšvih se nesmí dostat na veřejnost a tak si ústav najímá Tommyho, aby situaci rychle a diskrétně vyřešil. Stopy po pološíleném vědci vedou do Gothamské ZOO. Noc plná zombie tučňáků, žraloků a jiných potvor může začít!

Zdroj: Autor záznamu

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář
John McCrea
John McCrea
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Druhý díl, neméně zábavný, staví Tommyho proti Green Lanternovi a jako třešničku si můžete vychutnat souboj v zombie ZOO! Prostě paráda :D

(18. října 2012)
karl173
Offline

Ennis prostě umí. Do toho skvělá kresba od McCrea a máme z toho naprosto skvělý komiks. 100%

(24. září 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Hitman Vol. 3: Local Heroes
Druh Román
Žánr Akční
Série Hitman (2004)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 01/09/2005
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 01/06/1999
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: John McCrea

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 339.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Hitman I

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 8. března 2012
Naposledy editováno 3. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku