100.0%
Preacher 6: Válka na slunci
100.0%

Tohle je válka!Jesse Custer. Herr Starr. Tanky. Atomovka. A Svatý všech zabijáků. Ti všichni se sejdou uprostřed pouště, aby definitivně rozhodli o dalším osudu světa. Šílenství vrcholí, přátelství se rozpadá, krize narůstá a divných lidí kolem je čím dál víc. Příběh se řítí do finále, sázky se zvyšují a každá z postav o něco přichází. V lepším případě jen o části těla. Legendární komiksová řada Preacher pokračuje už šestou knihou, ve které se příběh o nalezení Boha v Texasu mění v opravdovou válku. A pozor – součástí komiksové knihy je „padoušský speciál“ věnovaný Herr Starrovi: Válka jednoho muže!

Obsah

Tohle je válka!
Jesse Custer. Herr Starr. Tanky. Atomovka. A Svatý všech zabijáků. Ti všichni se sejdou uprostřed pouště, aby definitivně rozhodli o dalším osudu světa. Šílenství vrcholí, přátelství se rozpadá, krize narůstá a divných lidí kolem je čím dál víc. Příběh se řítí do finále, sázky se zvyšují a každá z postav o něco přichází. 
V lepším případě jen o části těla. 

Legendární komiksová řada Preacher pokračuje už šestou knihou, ve které se příběh o nalezení Boha v Texasu mění v opravdovou válku. 

A pozor – součástí komiksové knihy je „padoušský speciál“ věnovaný Herr Starrovi: Válka jednoho muže!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje sešitovky Preacher #34-40 a Preacher Special: One Mans War

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář
Steve Dillon
Steve Dillon
Kresba

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Som veľmi rád,že šiesta kniha pokračuje presne tam kde piata kniha skončila.Nehovorím samozrejme len o deji,ale o tom že záver piatej knihy bol na nej to najlepšie.Ennis síce pokračuje v štýle dlhých dialógov,no tentokrát rozhovory rozoberajú niečo iné ako milenecké nezhody....Masaker v púšti,kanibali,FUCK YOU volajúce do neba a v neposlednej rade herr Starr...Tento záporák je mi čím ďalej tým viac ,,sympatickejší,,...posledná kapitola venovaná čisto jemu je čerešničkou tejto knihy....Nespomeniem si už koho je to hláška,ale bez ostychu mu ju ukradnem...Film...v tomto prípade komiks...je tak dobrý,ako je dobrý záporák....6z5

(15. května 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Preacher: War in the Sun
Druh Román
Žánr Fantasy
Série Preacher - Kazatel (2004)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 16/06/2010
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/03/1999
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Peter Snejbjerg
Kresba: Steve Dillon

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 240
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Následující
Preacher 7: Spása

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 26. října 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku