83.3%
Ultimates 1: Nadčlověk (1/2)
83.3%

Jeden z největších fenoménů poslední doby: Historie Marvelu vzatá pěkně od začátku, moderně… a také dost drsně. Amerika potřebuje superhrdiny. Ať o ně stojí, nebo ne. A ať už o to stojí ti hrdinové, nebo ne. A tak se pod dohledem Nicka Furyho dávají dohromady: Bojovník, který přežil svou dobu Proutník a alkoholik v kovovém krunýři Manželský pár v krizi Levicový aktivista, který o sobě prohlašuje, že je nordický bůh Zakomplexovaný vědec, který se občas proměňuje v lidožravé monstrum Tihle všichni tvoří nejmocnější tým světa. Chybí jim jen jedno. Někdo, proti komu by mohli bojovat. Mark Millar, který se proslavil hlavně komiksem Mrtvý nebo živý, dostal v Ultimates na hraní nejslavnější tým světa, kompletní Avengers...

Obsah

Jeden z největších fenoménů poslední doby: Historie Marvelu vzatá pěkně od začátku, moderně… a také dost drsně. Amerika potřebuje superhrdiny. Ať o ně stojí, nebo ne. A ať už o to stojí ti hrdinové, nebo ne. A tak se pod dohledem Nicka Furyho dávají dohromady: Bojovník, který přežil svou dobu Proutník a alkoholik v kovovém krunýři Manželský pár v krizi Levicový aktivista, který o sobě prohlašuje, že je nordický bůh Zakomplexovaný vědec, který se občas proměňuje v lidožravé monstrum Tihle všichni tvoří nejmocnější tým světa. Chybí jim jen jedno. Někdo, proti komu by mohli bojovat. Mark Millar, který se proslavil hlavně komiksem Mrtvý nebo živý, dostal v Ultimates na hraní nejslavnější tým světa, kompletní Avengers (Iron Man, Captain America, Hulk, Thor a další) … a pojednal je po svém.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář
Bryan Hitch
Bryan Hitch
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Orin
Offline

Hodně slušný začátek pro avengers, co mě zklamalo a zarazilo, bylo to jakého udělali z Thora hyppiesáka a že Hulk zlomil adamantiovou jehlu. Není náhodou adamantium nezničitelný kov? I tak plný počet.

(20. března 2013)
batcat
Offline

Ja uz proste nedokazem s tymto marvelom. Snazi sa to zaujat svojou brutalnostou a vcelku je to prehnane. Myslienka dobra, no nedotiahnuta.

(13. října 2016)
Traum
Offline

Millarův syrový start problémových superhrdinů. Whedon se má ještě co učit.

(15. února 2013)
HansSolo
Offline

Miller mě opět nezklamal a jsem rád ,že superhrdiny přivítal v dnešním zkaženém světě

(5. května 2013)
Elhonzo
Offline

Většinu "nových" originů v rámci Ultimate vesmíru mám rád (až na FF) a Avengers nejsou vyjímkou .Parádní kresba drsný příběh , na rozjezd paráda .

(16. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Ultimates: Super-Human
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimates (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Crew
Datum vydání v ČR 10/11/2008
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 12/04/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Mark Millar
Kresba: Bryan Hitch

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 20. března 2012
Naposledy editováno 7. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku