80.0%
Transmetropolitan 07: Všechno, nebo nic

Transmetropolitan, Vol. 7: Spider´s Thrash

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Spider bojuje se světem, který se zbláznilZuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci, o bankovní účet i o apartmán. Což ho staví do ideální pozice pro to, aby začal budovat plán na svržení samotného prezidenta Spojených států. V novém díle série Transmetropolitan od komiksové superstar Warrena Ellise přituhuje. Starý dobrý sjetý novinář s dvoubarevnými brýlemi na nose má ale v rukávu pár nabroušených es.Warren Ellis a Darick Robertson stvořili obdobu Huntera S. Thompsona a prohnali ji ždímačkou třiadvacátého století. Vznikla z toho agresivní politická sci-fi plná zábavy. Je to brilantní komentář k věcem příštím.

Obsah

Spider bojuje se světem, který se zbláznil
Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci, o bankovní účet i o apartmán. Což ho staví do ideální pozice pro to, aby začal budovat plán na svržení samotného prezidenta Spojených států. V novém díle série Transmetropolitan od komiksové superstar Warrena Ellise přituhuje. Starý dobrý sjetý novinář s dvoubarevnými brýlemi na nose má ale v rukávu pár nabroušených es.
Warren Ellis a Darick Robertson stvořili obdobu Huntera S. Thompsona a prohnali ji ždímačkou třiadvacátého století. Vznikla z toho agresivní politická sci-fi plná zábavy. Je to brilantní komentář k věcem příštím.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Transmetropolitan #37–42

Autoři

Rodney Ramos
Rodney Ramos
Lettering
Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Spider Jerusalem je opět zpět. O prachy má na nějaký čas postaráno a tak se pouští do toho co umí nejlíp - psát pravdu o zkaženosti jeho doby a společnosti. Krásně stylizované a malované, chytlavé, nápadité a mrazivě prorokující, jen to bylo zatraceně krátké :-/.

(9. února 2013)
karl173
Offline

Warren Ellis je takový budovatel. V podstatě od začátku si postupně buduje svůj vlastní svět, svůj vlastní příběh a postupně nám ho odkrývá. Tempo vyprávění je ale někdy až moc často zbytečně přibrzděné a s tím mám občas problém. V této knize mi ale ve výsledku všechno sedlo a bavilo mě to, jen to prostě není až taková bomba abych z toho valil oči. Každopádně Ellis si na nás připravuje něco velkého, jen se trochu bojím, že to přijde až v poslední knize. 80%

(4. listopadu 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Transmetropolitan, Vol. 7: Spider´s Thrash
Druh Román
Žánr Akční
Série Transmetropolitan (2009)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 05/12/2012
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 11/05/2010
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Darick Robertson
Lettering: Rodney Ramos

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 19. října 2012
Naposledy editováno 8. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku