92.5%
Batman: Deset nocí KGBeasta

Batman: Ten Nights of the Beast

92.5%

Vítejte v Gothamu. Ve městě plném nejen šílených padouchů, klaunů a tučňáků, ale i mnohem prozaičtějšího zla: feťáků, lupičů, pouličních gangů, drogových dealerů a sériových vrahů. Městě, kde má zlo spoustu tváří. Může vypadat jako sadistický psychopat, který rozřezává ženy na kusy a pohazuje je v popelnicích, nebo jako profesionální zabiják s tajnou misí, za nímž zůstávají desítky mrtvých.

Obsah

Vítejte v Gothamu. Ve městě plném nejen šílených padouchů, klaunů a tučňáků, ale i mnohem prozaičtějšího zla: fe?áků, lupičů, pouličních gangů, drogových dealerů a sériových vrahů. Městě, kde má zlo spoustu tváří. Může vypadat jako sadistický psychopat, který rozřezává ženy na kusy a pohazuje je v popelnicích, nebo jako profesionální zabiják s tajnou misí, za nímž zůstávají desítky mrtvých.

Takovéhle zlo je mnohem nebezpečnější a nepostižitelnější... a zasáhne Batmana mnohem nelítostněji a krutěji, než sám čeká. Temný rytíř po dlouhé době naráží na protivníky, na které možná nebude stačit.

Po knize Batman: Rok jedna přichází Crew s dalšími příběhy z dob, kdy se barvotiskový komiksový hrdina měnil v temného rytíře a kdy se spíš než na monumentální souboje sázelo na ponurou atmosféru drsné školy.

Ocitáte se na prahu Batmanova nejtemnějšího... a zároveň nejslavnějšího období.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman #417-420

Autoři

Jim Starlin
Jim Starlin
Scénář
Jim Aparo
Jim Aparo
Kresba
Mike De Carlo
Mike De Carlo
Lettering

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Batman v dobách jeho největší slávy, žádné problémy které vyžadují pomoct JLA a dalších, zde jsou jen normální lidé a jejich ohavné zločiny a Batman dodržující titul \\\\\\\\\\\\\\\"Worlds greatest detective\\\\\\\\\\\\\\\".

(17. února 2013)
spiderbat
Offline

Vynikající, dříve mi to přišlo ako taková drsnější verze KOMIKSOVÝCH LEGEND od NETOPEJRU, ovšem zatímco tam mi absence barvy místy vadila, tady mi to tak nepřišlo. ŠKODA ŽE NĚKDO NEVYDAL POKRAČOVÁNÍ.

(20. června 2013)
miro382
Offline

Veľmi zaujímavý komiks. To že bol čiernobiely mi nevadilo.

(17. května 2015)
bane
Offline

Parádní komiks. Vůbec mi nevadí, že je černobílý. Konečně komiks, kde hrdina nebojuje pouze se svými superprotivníky, ale taky se setkává s problémy reálného světa. Akční a temný komiks, který si zaslouží 5/5.

(13. ledna 2013)
Batman
Offline

Joker,Bane nebo Scarecrow stím se rozlučte Batmana čekají zcela jiné trable.Prvním protivníkem je psychopat který řeže své oběti na kusy a pohazuje je do popelnic.A aby toho nebylo málo přichází profesionální zabiják s tajnou misí.

(2. prosince 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Ten Nights of the Beast
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 24/03/2009
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 01/10/1994
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Jim Starlin
Kresba: Jim Aparo
Lettering: Mike De Carlo

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 156
Tisk černobílý
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 19. března 2012
Naposledy editováno 3. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku