94.3%
Zámek a klíč 1: Vítejte v Lovecraftu

Locke & Key, Vol. 1: Welcome to Lovecraft

94.3%
-- %
Extérní hodnocení

Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům, zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni.

Obsah

Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech.

Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných  zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům, zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Locke & Key: Welcome to Lovecraft #1-6

 

Druhé vydání s upraveným překladem vydalo Comics Centrum v srpnu 2016.

Autoři

Joe Hill
Joe Hill
Scénář

Komentáře uživatelů

Damien
Offline

Tak jednak příběh, naprosto originální a i když místama trochu zavání klišé, nápad to má. Za druhé kresba, není to na nobelovku za výtvarné umění, ale rozhodně potěší. Za třetí atmosféra, to tenhle komix navodit umí. Kdybych měl hodnotit sračkoidní vazbu comicscentra, srazil bych tomu šest hvězdiček.

(25. března 2013)
S4TW
Offline

Napínavý příběh od začátku až dokonce. Je pravda, že u tohoto komiksu táhne především skvěle vymyšlený příběh s prvky fantasy, hororu i detektivky. Také bych vyzdvihl to, že se autor s ničím nepáře a vše nám servíruje pěkně syrově. Co bych tomuto komiksu vytkl je trochu slabší kresba, která mě moc nezaujala a přijde mi jako průměr a úplně se mi nehodila na styl psaní. Ale ve finále se jedná o klasickou hltovku (příběh, co musíte přečíst hned) a proto se nemohu dočkat pokračování.

(18. dubna 2014)
Padawan
Offline

Něco tak chytlavýho jsem hodně dlouho nečetl, hltal jsem fakt skoro každou stránku :) Napínavej příběh, sympatická kresba...za mě plnej počet :)

(22. srpna 2013)
daredevil99
Offline

Naprosto parádní první book. Doufám že CC vydá celou sérii protože tohle je to nejlepší co CC vydalo.Kresba ač se může zdát dětinská kpříběhu parádně pasujea podtrhuje horrorový příběh. Ze Sama šel opravdu strach. Dal bych i víc než 5 kdyby to šlo.

(3. prosince 2014)
Morzael
Offline

Úvodní díl do mé oblíbené série. Locke and Key naprosto žeru, sice se v tomto komiksu ještě moc toho fantasy nekoná, jako v dílech následujících, za to atmosféra by se dala krájet. Ať jste letitý čtenář komiksů nebo naprostý nováček, který neví, čím začít, tak Zámek a klíč je série pro Vás!

(5. listopadu 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Locke & Key, Vol. 1: Welcome to Lovecraft
Druh Román
Žánr Horor
Série Zámek a klíč (2011)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 05/09/2011
Originální vydavatelství IDW Publishing
Datum vydání v zahraničí 18/08/2009
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joe Hill
Kresba: Gabriel Rodriguez

Typ vazby

Brožovaná

Formát 154x234mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 159x239mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná 2. vydání

Formát 159x239mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 5. listopadu 2012
Naposledy editováno 12. prosince 2016

Najdete nás na Facebooku