50.0%
Iron Man: Extremis

Komiks má na starosti Warren Ellis (Wolverine: Ještě žiju).

Obsah

 

Vždycky existuje druhá cesta. Tony Stark vylepšil své tělo pomocí kovu... a teď stojí proti člověku, který si vylepšil přímo tělo. Čeká nás boj kovu proti masu. A v tomhle případě má maso silně navrch.

Když chce Marvel znovu rozjet nějakou řadu, obvykle ji svěří nějaké výrazné osobnosti, člověku, který klasické komiksy zrovna moc nedělá a který se dokáže na zažitou sérii podívat úplně jinak a vnést do ní nové nápady. Mezi tyto tvůrce patří třeba Kevin Smith, Grant Morrison, Orson Scott Card, Joss Whedon či Garth Ennis. I do restartu Muže v oceli se pustila legenda, tvůrce spíše temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) a ještě temnějších románů (Americkej sen) Warren Ellis. Vrátil se do minulosti Iron Mana, oprášil jeho podstatu a vyslal vstříc nelítostné budoucnosti. V komiksu Extremis se mixují klasické ellisovské úvahy o technice s opravdu extrémními bitkami (v precizní malbě Adi Granova).

 

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Překvapivě dobrý ale zároveň docela nudný příběh s Ironmanem. Kresba je hezká všechny technicky založené věci jsou uvěřitelně podané a správně cool jen škoda že je tam jeden dobrej fight .

(25. února 2013)
Andresito
Offline

Hodně komorní a na Iron Mana překvapivě ne moc akční komiks s jednoduchou, ale k příběhu dobře padnoucí kresbou Adiho Granova. Přeci jen bych ale ocenil víc stran, moc rychle to uteče. Což nakonec taky není úplně špatná vizitka, o vlastnostech látky Extremis (na to, jak je v příběhu důležitá) se toho ale moc nedozvíte.

(28. října 2012)
batcat
Offline

Komiks, ktory sa tvari zaujimavym, ale po precitani sa Vam zda ako keby , ste ho precitali uz 100 krat. Naozaj velmi neoriginalny pribeh.

(12. ledna 2014)
Gray.Goblin
Offline

Nie, nie, nie. Nepekná kresba, slabý príbeh, slabý záporák, nudné tápanie. Toto bol výstrel mimo. Ledva, ledva to stačilo na 1*... Jeden z najslabších komiksov vôbec, teda aspoň podľa mňa

(2. října 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Omnibus
Žánr Superhrdinský
Série Iron Man
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 28/04/2010
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Warren Ellis
Adi Granov

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 26. března 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku