80.0%
Predátor 4

Predator Omnibus, Vol 4

80.0%

Tato, v pořadí už čtvrtá kniha je poslední z řady predátorských omnibusů. A když rozloučení, tak s pořádným výbuchem. Čeká vás přes tři sta stran napínavých příběhů z dílny těch nejlepších scenáristů a kreslířů. Mezi jinými tu najdete i Kevina J. Andersona, Deana Ormstona, Nancy Collinsovou, Scotta Kolinse, Rona Marze a Claudia Castelliniho. Podíváte se do viktoriánské Anglie, do války Severu proti Jihu, do budoucnosti i do druhé světové války. Proti predátorům budou stát vojáci, vědci, lovci i roboti. Budou to jatka.

Obsah

Tato, v pořadí už čtvrtá kniha je poslední z řady predátorských omnibusů. A když rozloučení, tak s pořádným výbuchem. Čeká vás přes tři sta stran napínavých příběhů z dílny těch nejlepších scenáristů a kreslířů. Mezi jinými tu najdete i Kevina J. Andersona, Deana Ormstona, Nancy Collinsovou, Scotta Kolinse, Rona Marze a Claudia Castelliniho. Podíváte se do viktoriánské Anglie, do války Severu proti Jihu, do budoucnosti i do druhé světové války. Proti predátorům budou stát vojáci, vědci, lovci i roboti.
Budou to jatka.
Bude to důstojné rozloučení.
Takže otevřete knihu a připravte se na explozi.
3… 2… 1…
Lidstvo je pěkně krvežíznivá horda. Sklony k násilí nás provázejí stejně věrně, jako hvězdy na obloze. A právě z takových hvězd přišel neviditelný tvor, který se nikým nepozorován spolupodílel na našich dějinách.
Mimozemští predátoři využívají zálibu lidské rasy ve vraždění a násilí, aby zakryli své vlastní krvavé stopy a zatajili své lovecké záliby. Ale vraceli se na zemi tolikrát, že jejich přítomnost nakonec nemohla zůstat nepovšimnuta. I když jsou tihle mimozemští zabijáci silní, mazaní a využívají vyspělou technologii, nic nemůže porazit odhodlání pozemšťanů, kteří v touze po pomstě udělají cokoliv!

(oficiální text distributora)

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Tato kniha obsahuje : Primal #1-2, Predator: Nemesis #1-2, Predator: Homeworld #1-4, Predator: Xenogenesis #1-4, Predator: Hell Come a Walkin #1-2, Predator: Captive one-shot a "Predator: Demons Gold" (z DHP #137).

Autoři

Dean Ormston
Dean Ormston
Kresba
Ron Marz
Ron Marz
Scénář
Scott Kolins
Scott Kolins
Kresba
Nancy A. Collins
Nancy A. Collins
Scénář
Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Poslední kousek z řad Predátor se vyvedl, ale obsahuje kousky jak silné tak slabší. Za nejsilnější zažitek považuji příběh zasazeny do období Americké občanské války. Mohu jen doporučit.

(3. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Predator Omnibus, Vol 4
Druh Omnibus
Žánr Sci-fi
Série Predátor Omnibus (2009)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 20/04/2011
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 14/08/2008
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Ron Marz
Scénář: Nancy A. Collins
Scénář: Kevin J. Anderson
Kresba: Dean Ormston
Kresba: Scott Kolins
Kresba: Claudio Castellini

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 352
Tisk barevný
Cena 890.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Predátor 3

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 22. srpna 2012
Naposledy editováno 7. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku