80.0%
Indiana Jones 1

Indiana Jones Omnibus, Vol. 1

80.0%

Tento omnibus obsahuje příběhy z komiksových minisérií Indiany Jonese z let 1991–1994. Vydejte se s Indym na cesty po celém světě a sledujte jeho závod s nacisty o to, kdo objeví největší poklady světa. Ať jde o ztracené město Atlantidu, o Buddhovy posvátné svitky nebo o incký artefakt legendární síly, Indiana Jones se nezastaví před ničím, jen aby tyto poklady nepadly do rukou Hitlera a jeho spojenců!

Obsah

Tento omnibus obsahuje příběhy z komiksových minisérií Indiany Jonese z let 1991–1994.
Vydejte se s Indym na cesty po celém světě a sledujte jeho závod s nacisty o to, kdo objeví největší poklady světa. Ať jde o ztracené město Atlantidu, o Buddhovy posvátné svitky nebo o incký artefakt legendární síly, Indiana Jones se nezastaví před ničím, jen aby tyto poklady nepadly do rukou Hitlera a jeho spojenců!
Indiana Jones a osud Atlantidy je adaptací slavné stejnojmenné počítačové hry od firmy LucasArts. V tomto napínavém příběhu se Indiana Jones se svou sličnou kolegyní Sophií Hapgoodovou vydávají po stopách bájné Atlantidy a snaží se zabránit nacistům v odhalení jejích tajemství.
Indiana Jones: Bouře v Orientu navozuje obdobnou atmosféru jako film Indiana Jones a Chrám zkázy. Indy, za pomoci Sophie a malého chlapce Khamala, pátrá po svitcích obsahujících slova samotného Buddhy a s odvahou čelí nejenom nebezpečným válečníkům, šílenému japonskému generálovi, ale i dalším nástrahám Orientu.
Indiana Jones a Zlaté paže vypráví o výpravě, která začíná naprosto nevinně – Indyho snahou pomoci nové španělské profesorce vystopovat jejího nezvěstného bratra. Po strastiplné cestě plné nejrůznějších „nehod“ je Indy nucen se jednou pro vždy vypořádat s fanatickými potomky inků.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Tato kniha obsahuje: Indiana Jones and the Fate of Atlantis #1-4, Indiana Jones: Thunder in the Orient #1-6 a Indiana Jones and the Arms of Gold #1-4.

Autoři

Dan Barry
Dan Barry
Kresba

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Pro milovníky Indiana Jonese je to skvělé rozšíření k filmům či seriálu. Indy je tu takový jakého ho máme rádi. Kresba retro ale stylová.

(20. června 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Klasický Indy jak ho máme rádi, nová dobrodružství a nástrahy. Nic víc ani nic víc.

(20. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Indiana Jones Omnibus, Vol. 1
Druh Omnibus
Žánr Dobrodružný
Série Indiana Jones Omnibus (2011)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 19/01/2011
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 15/02/2008
Vazba Pevná
Autoři Kresba: Dan Barry

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 352
Tisk barevný
Cena 890.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Následující
Indiana Jones 2

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 22. srpna 2012
Naposledy editováno 12. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku