80.0%
Predátor 2

Predator Omnibus, Vol 2

80.0%

Predátoři si nechají ujít jedinou příležitost k lovu toho nejnebezpečnějšího stvoření. Člověka. Ať už jsou jejich lovištěm vyprahlé pláně amerického Jihu, hluboké lesy, džungle nebo betonem obehnaná věznice. První komiks ze série Predátor se objevil už v roce 1989 a další brzo následovaly. V této už druhé knize z řady predátorských omnibusů najdete jak krátké epizody, tak masivní akční ságy… mezi nimiž vyniká Rasová válka od slavného autora detektivek drsné školy Andrewa Vachsse. Ten přichází s trochu nezvyklým loveckým terénem – přísně střeženou věznicí, ve které se právě schyluje k rasovým bouřím. Vedle toho se podíváte do bažin na jihu Ameriky, kde je pronásledován uprchlý vězeň, na vojenskou...

Obsah

Predátoři si nechají ujít jedinou příležitost k lovu toho nejnebezpečnějšího stvoření. Člověka. Ať už jsou jejich lovištěm vyprahlé pláně amerického Jihu, hluboké lesy, džungle nebo betonem obehnaná věznice.
První komiks ze série Predátor se objevil už v roce 1989 a další brzo následovaly. V této už druhé knize z řady predátorských omnibusů najdete jak krátké epizody, tak masivní akční ságy… mezi nimiž vyniká Rasová válka od slavného autora detektivek drsné školy Andrewa Vachsse. Ten přichází s trochu nezvyklým loveckým terénem – přísně střeženou věznicí, ve které se právě schyluje k rasovým bouřím.
Vedle toho se podíváte do bažin na jihu Ameriky, kde je pronásledován uprchlý vězeň, na vojenskou základnu, na kterou zaútočil neznámý nepřítel, na pirátskou loď, do dob gangsterů i indiánů, a dokonce i na premiéru béčkového filmu. Všechna tato místa mají společné jediné – půjde v nich o život.

(oficiální text distributora)

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

John Arcudi
John Arcudi
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Pokračování v podobném duchu jako první díl. Tak pokud se vám ten předchozí díl libil jasná volba.

(20. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Predator Omnibus, Vol 2
Druh Omnibus
Žánr Sci-fi
Série Predátor Omnibus (2009)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 31/03/2010
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 12/02/2008
Vazba Pevná
Autoři Scénář: John Arcudi

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 352
Tisk barevný
Cena 899.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Predátor 1
Následující
Predátor 3

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 22. srpna 2012
Naposledy editováno 7. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku