60.0%
Punisher MAX 6: Barracuda

Punisher MAX: Barracuda

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Frank Castle vyráží na jih, do Miami. Pokud si ale myslíte, že přibalil plavky a opalovací krém, asi ho dost neznáte.Frank jde po partě chlápků, kteří si spletli podnikatelskou dravost s dravostí žraloka. Firma Dynaco Corporation slaví úspěchy, ale její majitelé si maličko vykládají zákony po svém a k tomu, aby pohádkově zbohatli, hodlají fůru lidí připravit nejen o peníze, ale i o životy. Punisher jim to chce zarazit – jenže netuší, že v močálech Everglades na něj číhá cosi, s čím nepočítal: a to cosi měří dva metry deset, váží půl druhého metráku a má dost vražedný smysl pro humor. S někým, jako je Barracuda, jste se rozhodně ještě nesetkali. Zato když se s ním setkáte, už nikdy na to nezapomenete.

Obsah

Frank Castle vyráží na jih, do Miami. Pokud si ale myslíte, že přibalil plavky a opalovací krém, asi ho dost neznáte.
Frank jde po partě chlápků, kteří si spletli podnikatelskou dravost s dravostí žraloka. Firma Dynaco Corporation slaví úspěchy, ale její majitelé si maličko vykládají zákony po svém a k tomu, aby pohádkově zbohatli, hodlají fůru lidí připravit nejen o peníze, ale i o životy. Punisher jim to chce zarazit – jenže netuší, že v močálech Everglades na něj číhá cosi, s čím nepočítal: a to cosi měří dva metry deset, váží půl druhého metráku a má dost vražedný smysl pro humor. S někým, jako je Barracuda, jste se rozhodně ještě nesetkali. Zato když se s ním setkáte, už nikdy na to nezapomenete.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář
Goran Parlov
Goran Parlov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Nic co by čtenáře překvapilo, i když... Tenhle Punisher je zase trochu jiný. Tentokrát to není až tolik o akci a nějakým gangu, ale tentokrát je to o luxusu byznysmenů a o tom jak jsou všichni proradný svině, který si chtějí nahrabat co nejvíc. Ennis si zkrátka vzal na paškál zase trochu odlišnou sortu, která ale v podstatě funguje naprosto stejně jako ty ostatní. V tomhle bohužel čtení Punishera stává vždycky moc podobným. Něco se ale přeci jen změnilo, tenhle příběh je více proháčkovaný co se týče postav a i když čtenář vždycky tak nějak tuší jak to dopadne, tak je stále zábavné jak k tomu dojde a tady to až do posledního sešitu zkrátka fungoval velmi dobře. Konec byl ale už lacinější, což je škoda. I tak ale pokud nežádáte nebo nečekáte nic víc než akční čtení pro dospělí u čeho si dobře odpočinete, tak budete jako vždy, spokojení. Parlova kresba je navíc v tomhle díle velmi povedená a kouká se na to moc dobře. 75%

(16. září 2018)
Elhonzo
Offline

Maminka řikala že když nemůžu říct nic pěkného tak ať neřikám nic , stím Maxem to jde prostě s kopce chtělo by to zpátky do 616 univerza .

(16. března 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Tak rozhodně to nebylo vůbec tak špatné jak vypadá zdejší hodnocení. Je to věc názoru. Ano vyměnila se kresba, ale pastelové barvy a jednodušší kresba perfektně navazuje atmosféru Miami. Hlavní záporák je vyklreslený parádně. A vedlejší postavy taky dostanou prostor.

(23. března 2013)
Damien
Offline

Nejslabší kousek ze všech. Jak jsem řekl ve své recenzi.

(20. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Punisher MAX: Barracuda
Druh Román
Žánr Akční
Série Punisher MAX (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 17/10/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 13/12/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Goran Parlov

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 21. srpna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku