65.0%
Punisher MAX 2: Irská kuchyně

Punisher MAX: Kitchen Irish

65.0%

Když vybuchne v baru v Hell’s Kitchen bomba a zabije několik nevinných lidí, vyráží Frank Castle do boje hned proti několika soupeřícím gangům. Frank Castle není žádná měkota… ale momentálně proti němu stojí mnohem větší psychopati, experti na mučení, experti na bomby a ten nejdrsnější černoch z Dublinu. Každý proti každému a nikdo si nebere servítky.Garth Ennis (Preacher, Hitman) nás opět bere na výlet do temných hlubin lidské duše, do světa gaunerů, úchylů, zrůd a šílenců… a o všem vypráví s humorem tak černým, že vedle něj vypadá asfalt jako holubička míru. Tenhle komiks opravdu není pro slabé povahy!

Obsah

Když vybuchne v baru v Hell’s Kitchen bomba a zabije několik nevinných lidí, vyráží Frank Castle do boje hned proti několika soupeřícím gangům. Frank Castle není žádná měkota… ale momentálně proti němu stojí mnohem větší psychopati, experti na mučení, experti na bomby a ten nejdrsnější černoch z Dublinu. Každý proti každému a nikdo si nebere servítky.

Garth Ennis (Preacher, Hitman) nás opět bere na výlet do temných hlubin lidské duše, do světa gaunerů, úchylů, zrůd a šílenců… a o všem vypráví s humorem tak černým, že vedle něj vypadá asfalt jako holubička míru. 
Tenhle komiks opravdu není pro slabé povahy!

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Druhé díly se obvykle povedou tady se to nekoná , Franka je tam málo a řeší se moc příběhy postav které do konce knihy stejně umřou . Šlo by to udělat lépe .

(16. března 2013)
karl173
Offline

Tohle je zkrátka další Ennisovo akční jízda s parádní kresbou od Fernandeze a už teď se nemohu dočkat až si přečtu další díl. Má to poměrně jednoduchou zápletku, a i když se to párkrát promotá a zase rozmotá, stále je to víceméně předvídatelné. To ale u Ennise a Punishera nevadí, protože o tom ani tohle čtení nikdy nebylo. Zkrátka povedená akce. Nic víc. Jo a taky trošku toho kopání do IRA.

(4. června 2018)
Damien
Offline

Horší než MAX 1. Frank je tady vlastně na návštěvě v komixu o jakémsi dědovi s Touretteovo syndromem. Cena absolutně neadekvátní scénáři.

(20. října 2012)
gumidekmedvidek
Offline

O něco slabší než první díl. Největší škoda je, že Frank se na scéně celého komiksu objeví jen párkrát. Za to když, se objevil tak to stálo hektolitry krve.

(20. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Punisher MAX: Kitchen Irish
Druh Román
Žánr Akční
Série Punisher MAX (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Crew
Datum vydání v ČR 24/11/2010
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 07/12/2005
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Leandro Fernandez

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 20. června 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku