80.0%
Znovuzrození hrdinů DC - Sebevražedný oddíl 03: Vypálit do základů
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Hluboko uvnitř světa hoří skrytý plamen – pekelná výheň spalující nenávisti a touhy po pomstě, která pohltí vše, čeho se dotkne. Během krize vzniklé po souboji Sebevražedného oddílu s Ligou spravedlnosti se tohoto plamene zmocnil jeden z největších nepřátel Amandy Wallerové a nyní jej hodlá použít ke zničení všeho, co je jí drahé – počínaje její domovskou základnou, věznicí Belle Reve.

Obsah

Sebevražedný oddíl se ocitá v jedné z nejnebezpečnějších situací, jaké kdy zažil, a celý tým podstoupí zatěžkávací zkoušku bojem. Bude muset prokázat nejen soudržnost, ale i schopnost udržet své superpadoušské kolegy za mřížemi. Jakmile se však naskytne možnost uniknout Wallerové zpod kontroly, jeden z členů oddílu svou šanci využije, obrátí se k týmu zády… a během své zrady neváhá prolévat krev.

Dokáže rozlícená Harley Quinn zrádce odhalit (a navíc i zlikvidovat strůjce probíhající vzpoury), dřív než bude Operační skupina X doslova a definitivně ukončena?

Poznámky

Obsahuje sešity série Suicide Squad (Rebirth) #11-15 a Suicide Squad Special: War Crimes

Autoři

John Ostrander
John Ostrander
Scénář
Rob Williams
Rob Williams
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Velmi dobré oddychové čtivo, narvané zábavou, drsným humorem a ještě drsnější akcí. Tentokrát se i povedl příběh, který nesází jen na jednoduchou akční zábavu, ale dělá nám z toho pěkně zamotané dílo, kdy nevíme, kde kdo stojí, na čí je straně a komu příště vrazí nůž do zad. Po stránce scénáře hodnotím dost slabě bonusový sešit (na konci knihy), který z toho udělal takovou tu klasickou tuctovku, ale do té doby to bylo velmi povedené. Úplným vrcholem je pro mě ovšem kresba. Já patří do týmu Romity, ač přiznávám, že jeden čas, kdy toho kreslil fakt hodně, jeho kvalita silně pokulhávala, nicméně zrovna tady dává vzpomenout svému silnému období, kdy kreslil třeba Daredevila. Výborné je i to, že se střídá s druhým kreslířem, který má úplně jiný styl, ale neméně chytlavý, navíc tohle střídání do knihy zapadá i koncepčně. Za mě spokojenost.

(22. června 2019)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Suicide Squad #03: Burning Down the House
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Znovuzrození hrdinů DC - DC Universe: Rebirth (2018)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 10/04/2019
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 12/09/2017
Vazba Paperback
Autoři Scénář: John Ostrander
Scénář: Rob Williams
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Variant A

Formát 170x260mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 3. června 2019
Naposledy editováno 3. června 2019

Najdete nás na Facebooku