--
Thanos 2: Lom bohů

Thanos, Vol. 2: The God Quarry

--

Je odhodlaný udělat vše, aby přežil, přestože to znamená přijmout pomoc, která přichází z těch nejnepravděpodobnějších míst! Když se však vynoří hrozba, která je ještě strašlivější než Šílený Titán sám, budou životy nás všech záviset na vůli oslabeného Thanose k životu! A pak je tady ta drobná lapálie s Lomem bohů. Nikdo, kdo do něj vstoupil, se ještě nevrátil - a nyní je řada na Thanosovi, aby prozkoumal jeho hlubiny. Ale to není nic proti tomu, co následuje: Nejmocnější pozemský hrdina! Vůdce Avengerů! Šampión veškerého dobra! Thanos?! Ale přežije kosmos závěrečný a odpovídajícím způsobem násilný souboj mezi Thanosem a jeho synem Thanem - souboj, který neodvratně otřese celým vesmírem?

Obsah

ZŘETE THANOSE, JAK JSTE HO JEŠTĚ NIKDY NEUZŘELI: BEZMOCNÉHO A OSAMOCENÉHO!

Je odhodlaný udělat vše, aby přežil, přestože to znamená přijmout pomoc, která přichází z těch nejnepravděpodobnějších míst! Když se však vynoří hrozba, která je ještě strašlivější než Šílený Titán sám, budou životy nás všech záviset na vůli oslabeného Thanose k životu! A pak je tady ta drobná lapálie s Lomem bohů.

Nikdo, kdo do něj vstoupil, se ještě nevrátil - a nyní je řada na Thanosovi, aby prozkoumal jeho hlubiny. Ale to není nic proti tomu, co následuje: Nejmocnější pozemský hrdina! Vůdce Avengerů! Šampión veškerého dobra! Thanos?! Ale přežije kosmos závěrečný a odpovídajícím způsobem násilný souboj mezi Thanosem a jeho synem Thanem - souboj, který neodvratně otřese celým vesmírem?

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Jeff Lemire
Jeff Lemire
Scénář

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Thanos, Vol. 2: The God Quarry
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Thanos (2019)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 07/05/2019
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 09/01/2018
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Jeff Lemire
Kresba: German Peralta

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Thanos se vrací

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 2. června 2019
Naposledy editováno 2. června 2019

Najdete nás na Facebooku