91.4%
Ultimate Spider-Man & spol. 01

Ultimate Spider-Man 1; Ultimate Fantastic Four 1-2

91.4%

„Petr Parker byl obyčejný středoškolský student... než ho při jedné návštěvě v laboratoři kousl radioaktivní pavouk a dal mu sílu a schopnosti pavouka.“ Tenhle text asi všichni znáte. Ale teď ho budete moci i znovu prožít – v novém, moderním provedení. Nečekejte klasiku. Ultimate Spider-Man vás dokáže překvapit!

Obsah

Ultimate Spider-Man: Moc a odpovědnost (1. díl) - Brian M. Bendis, Mark Bagley
„Petr Parker byl obyčejný středoškolský student... než ho při jedné návštěvě v laboratoři kousl radioaktivní pavouk a dal mu sílu a schopnosti pavouka.“ Tenhle text asi všichni znáte. Ale teď ho budete moci i znovu prožít – v novém, moderním provedení. Nečekejte klasiku. Ultimate Spider-Man vás dokáže překvapit!
První, téměř padesátistránkové číslo legendární série!

Ultimate Fantastic Four (1. a 2. díl) - Warren Ellis, Stuart Immonen
Díky nepovedenému pokusu se skupina mladých géniů... tedy vlastně jeden mladý génius, jedna talentovaná bioložka, jeden úspěšný fotbalista a jeden otravný bratr... změnila v něco, čemu ani oni sami nerozumí. Získali schopnosti. Přestali být normální lidé. Jenže nejsou sami, kdo prošel proměnou. Arogantní Victor Van Damme se také změnil. A rozhodně ne k lepšímu.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

V USA vyšlo jako Ultimate Spider-Man a Ultimate Fantastic Four. U nás byly svazky spojeny dohromady do magazínu Ultimate Spider-Man & Spol. První číslo nemá všechny kapitoly u Ultimate FF. Můžete si je přečíst v komiksu Ultimate Fantastic Four: Zrod, nebo zakoupit původní sešitovou sérii 1-6.

 

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #1 

Ultimate Fantastic Four #1-2

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář
Mark Bagley
Mark Bagley
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Spidey teprve začíná, ale je to dost fajn. Bagleyho kresba je navíc bezchybná. FF přebral Ellis a musím ho pochválit. Většina toho, co napsal pro Marvel a já s tím měl tu čest mi jako nic extra nepřislo (komě Thunderbolts), ale Fantastic Four se mu povedla. A Immonenova kresba je také sympatická. 80 %

(29. května 2015)
daredevil99
Offline

Origin jak má být už se těším na pokračování příběhu Petra Parkera ale i na to jak to bude pokračovat s FF.

(13. ledna 2014)
bane
Offline

Myslím, že co se týče prvního komiksu o tom, jak to vlastně začalo s naším oblíbeným pavoučím hrdinou jsme prostě nemohli čekat více. Přesně takhle jsem si Spideyho představoval v podání Ultimate. Je sice nutno uznat, že tento komiks nebyl nijak zvláště napěchovaný akcí, ale nejenom akce může být zárukou dobré kvality. Ale komiks o Fantastic Four byl nesrovnatelně lepší. Nabízí nám už velmi rozvinutý děj, hrdinové tu už mají své schopnosti a setkáváme se zde poprvé s Dr. Doomem, úhlavním nepřítelem FF, atd. Zkrátka nižší hodnocení než 5/5 by bylo urážkou tohoto skvělého komiksu.

(19. prosince 2012)
Grayson
Offline

Ale jo,mě se to líbilo.Povedený mainstreamový scénář oživený jednoduchou kresbou,která neurazí,ale ani nenadchne.Pohodová záležitost na volnou chvíli.

(26. dubna 2014)
Cap 12
Offline

Zrod našeho milého Spider-mana ze sousedství v nové a moderní podobě! Líbilo se mi to, hltal jsem každou stránku Spideyho zrodu, do té doby než jsem se dostal k Fantastic four. Pak to Už nebylo ono a příběh mě už tolik nebavil. Jinak dobré počtení na vodechovku, u které můžete prostě vypnout a hltat každé slovo. Řadu Ultimate Spider-man a spol. vřele doporučuju. 5z5.

(25. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man 1; Ultimate Fantastic Four 1-2
Druh Sešitovka
Žánr Superhrdinský
Série Ultimate Spider-Man & spol. (2012)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 08/03/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2000
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Scénář: Warren Ellis
Kresba: Mark Bagley
Kresba: Stuart Immonen

Typ vazby

Brožovaná

Formát 156x240mm
Počet stran 100
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 27. května 2012
Naposledy editováno 9. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku