60.0%
Deadpool 7: Osa

Deadpool Volume 7: Axis

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

MÉNĚ ŽOLDÁKA - STEJNĚ ŽVANĚNÍ

Obsah

Během událostí předcházejících marvelovské Ose jde našemu červeně oháknutému hrdinovi po krku Pavoukobijec! Moment. Tohle přece není komiks o Spider-Manovi. Tak co v něm dělá Pavoukobijec? Deadpool ať si na to radši fofrem přijde, než si ta věc splete jednoho hláškujícího hrdinu s druhým a rozdupe ho na pavoučí omáčku! Když pak našeho protagonistu pozmění důsledky Osy, Deadpool odhodí své zbraně v dál! A také nože. A granáty. A... chápete prostě. Deadpool je teď zenový! Jenže jak pak může v takovém stavu pomoct svým kamarádům "Xindl-Menům" přežít útok skutečných, stejně tak pozměněných X-Menů?! Kdo ví? Možná v tom sehrají roli i kovbojové. A navíc: korporace Roxxon nám přináší zvláštní vzdělávací příběh! Naučíte se něco o grakování, energetickém zdroji budoucnosti!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje sešity Deadpool (2012) č. 35-40, které napsali Brian Posehn a Gerry Duggan a ilustrovali Mike Hawthorne, Scott Koblish a Mirko Colak.

Autoři

Brian Posehn
Brian Posehn
Scénář
Gerry Duggan
Gerry Duggan
Scénář
Scott Koblish
Scott Koblish
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Postupně mě tato série přestává bavit. Neříkám, že to je bez nápadu, autoři mají evidentně ještě slušnou zásobu věci, co do komiksu mohou dát, ale mě chybí taková ta přímočará deadpoolovská ulítlost. Prostě návrat k prvním dvěma knihám této série. Dílo se snaží být čím dál vážnější, ačkoliv se stále snaží přimíchávat absolutně ulítlé věci, ale celkově už mi to nějak moc nesedí. Zprvu to bylo fajn, ale když je takto orientovaná 3-4 kniha, tak už je toho na mě příliš. Ale nemohu říct, že by to celé byla úplně špatně, to rozhodně ne, jen jsem prostě nedostal od Deadpoola to, co bych od něj dostat chtěl. EKO speciál je zajímavá narážka, ale vlastně mě to nějak nebavilo, raději mám parodie na starší doby kamenné. Kresba klasicky průměrná, vlastně celé je to takový průměr, ale pořád je to aspoň fajn relax čtení.

(20. března 2019)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Deadpool Volume 7: Axis
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Deadpool (2016)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 05/02/2019
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 24/03/2015
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Posehn
Scénář: Gerry Duggan
Kresba: Scott Koblish

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 5. února 2019
Naposledy editováno 5. února 2019

Najdete nás na Facebooku