40.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 056: Marvel Boy

Narodil se pro válku a byl v ní vyšlechtěn k dokonalosti. Nah-Varr přišel na naši planetu, aby ji zničil. Uvědomil si však svůj omyl a později se stal idolem. Stal se z něj mocný Marvel Boy!

Obsah

Nah-Varr uvízl na Zemi a nemá jak uniknout. Je na útěku. Pronásleduje ho padlý doktor Midas a jeho strašlivá dcera, a mimozemský dobrodruh brzy na vlastní kůži zjistí, jak se na této planetě nakládá s hrozbami z vesmíru. Jak daleko je odvážný Kree ochoten zajít, aby se zachránil? To zjistíte v první kapitole Noh-Varrova neuvěřitelného příběhu.

Marvel Boy přišel ze světa udělat lepší místo... jakýmikoliv nezbytnými prostředky!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje Marvel Boy vol. 2 č. 1-6

Autoři

Sean Parsons
Sean Parsons
Kresba
Ryan Kelly
Ryan Kelly
Kresba
J. G. Jones
J. G. Jones
Kresba
Grant Morrison
Grant Morrison
Scénář

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Slabota. Je fajn seznámit se s novou, méně známou, postavou, ale tohle asi nebyl ideální případ. V prvé řadě je Marvel Boy celkem nesympatický týpek, ale zase jsou jeho motivy evidentní, ač místy lehce zmatené, každopádně chápu, proč se choval trochu jako vůl. Velký problém ovšem je, že Grant Morrison píše hrozně zmatečně, píše jakoby pro sebe a často to čtenáři moc nedává smysl. Jako příběh se pochopit dá, tam je to celkem přímočará a jednoduchá věc. Ale problém nastává, když se člověk trochu zamýšlí nad motivy, ale především je problém v samotných dialozích, kdy jsem četl větu třeba třikrát a fakt jsem jí často nepochopil. Možné také je, že je chyba v překladu, to nedokáži posoudit. Další věc je, že autoři občas dost zvláštně přeskakovali mezi panely a opět mi to přišlo zmatečné. Akce je slušná, je jí to opravdu dost, příběh s živou korporací mi dokonce přišel dost dobrý, ale zbytek je takový zvláštní bordel. Souhlasím také s tím, že občas scénáristický styl působí, jak když se autor vzhlédl v šedesátých letech a nešikovně se je snaží přenést do modernější éry. Kresba nezaujala. Chtělo by se říct, že je to škoda, že má postava potenciál, ale vlastně ani nemá a je mi úplně fuk.

(26. října 2018)
karl173
Offline

Nevím, něco v tomhle komiksu mělo být dobře, ale nevím ani co. A když nevím ani tohle, tak je něco špatně. Nejhorší známkou bylo asi to, že jsem si po celou dobu čtení říkal, že se jedná určitě o nějaký pararelní vesmír. Ale když jsem si pak projel popis a historii, tak jsem tam nic takového nevyčetl. Takže tedy všechny ty divnosti co se tam událi se jako fakt stali na zemi ve vesmíru kde jsou všichni ti superhrdinové? To mi chcete říct? Jako mihla se tam FF, ale jinak, tam přeci běhal zlý starý Iron Man! V některých momentech se to tvářilo, že se to zlepší, ale záhy příběh opět spadl do všelijakého mišmaše, který dává smysl především Morrisonovi. Jediné co bych mohl ve výsledku pochválit je kresba. Ale ne ve stylu, že se fakt povedla, ale spíš ve stylu, že není špatná. Této knize také prospívá to, že to není retro a máte to poměrně brzo přečtené. To je ale asi tak všechno co bych mohl říct pozitivního. Zbytek byla buď šeď nebo zmar. 45%

(30. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvel Boy
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 05/10/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/06/2014
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Grant Morrison
Kresba: Sean Parsons
Kresba: Ryan Kelly
Kresba: J. G. Jones

Typ vazby

Vázaná

Formát 176x266mm
Počet stran 180
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 8. října 2018
Naposledy editováno 8. října 2018

Najdete nás na Facebooku