60.0%
Strážci galaxie 3: Rozpad strážců

Guardians of the Galaxy Vol. 3: Guardians Disassembled

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

SEZNAMTE SE S NOVÝMI STRÁŽCI Protože jde Strážcům po krku celá galaxie a Star-Lord je nezvěstný, přišel čas pořídit si trochu pomoci. Jenže zatímco se Strážci galaxie připravují na přijetí nových členů - Venoma a Captain Marvel - nečekaně se objeví nová nebezpečí, která hrozí rozervat tým na kusy! Kde je Star-Lord? Co znamená jeho zmizení pro bezpečí Země? A dokáže přežít na útěku před novým záhadným nepřítelem bez pomoci Strážců? Plus: Série oslavuje svůj milník prostřednictvím dvou speciálních příběhů napsaných bývalými scenáristy Strážců galaxie Danem Abnettem a Andym Lanningem.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

V této knize najdete sešity Free Comic Book Day 2014 (Guardians of the Galaxy) č. 1 a Guardians of the Galaxy, vol. 3, č. 14-17 z pera Briana Michaela Bendis, Dana Abnetta a Andyho Lanninga, na kterých se kresebně podíleli Nick Bradshaw s Jasonem Mastersem, Todd Nauck, Phil Jimenez, Gerardo Sandoval, Cameron Stewart, David Marquez a Michael Oeming. Navíc tu najdete příběhy, ve kterých se poprvé objevili Carol Danversová v roli Captaina Marvela ze sešitu Captain Marvel (2012) č. 1 a Flash Thompson v roli agenta Venoma ze sešitu Amazing Spider-man (1999) č. 645.

Autoři

Dexter Soy
Dexter Soy
Kresba
Jason Masters
Jason Masters
Kresba
Nick Bradshaw
Nick Bradshaw
Kresba
Andy Lanning
Andy Lanning
Scénář
Dan Abnett
Dan Abnett
Scénář
Dan Slott
Dan Slott
Scénář
Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Souhlasím s názorem, že se jedná o zatím nejslabší Strážce. Kresba je fakt špatná a to téměř po celou dobu, ač se tu vystřídá opravdu úctyhodná řada kreslířů. Jediná, která vybočuje svou kvalitou je ta u Captain Marvel sešitu. Samotný příběh je natahovaná, obyčejná a několikrát použitá zápletka. Nejedná se o žádný rozpad, naopak tu tým přibere jednoho-dva nové členy. Naopak Venom je fajn změna, má takovou tu klasickou malolidskost a celé to na něj působí jako hrozné sci-fi, což působí zábavně. Samotné rozdělení Strážců, kdy si jede každý vlastní minipříběh, je ke škodě. Tenhle tým funguje výborně pospolu, ale každému zvlášť to trochu skřípe. Jako nějaké hlášky a vtípky komiks obsahuje, ale nemá to takovou kadenci. Bendis je silný v dialozích, takže trochu to zachraňuje, ale pořád to úplně nestačí. No, není to zase tak hrozné, jak to zní, ale celý díl působí jako hrozná vata, nicméně od dalšího dílu si docela slibuji, tak uvidíme. Bonus s Grootem byl hodně fajn, pohádkově kouzelné.

(6. listopadu 2018)
karl173
Offline

Zatím nejslabší díl série. Děj není tolik zajímavý, a jen skáče z jedné linky na druhou. Stejně tak se rychle mění kresba, která když konečně sedne, tak přijde nová. Navíc poslední sešit Strážců má kresbu nic moc. Bonusy celkem ujdou, ale pro mě byl hodnotný jen ten s Venomem. Captain Marvel jsme tu měli nedávno v NHM a navíc se nejedná o sešit, který by čtenáře měl nějak obeznámit s postavou. Naopak sešit s Venomem už nějaký smysl dává. Pro mě akční jednohubka jako předešlé díly, ale tentokrát s nezáživným dějem a spoustou dějových linek. 60%

(13. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Guardians of the Galaxy Vol. 3: Guardians Disassembled
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Strážci galaxie (2017)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 25/09/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 19/11/2014
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Andy Lanning
Scénář: Dan Abnett
Scénář: Dan Slott
Scénář: Kelly Sue DeConnick
Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Todd Nauck
Kresba: David Marquez
Kresba: Gerardo Sandoval
Kresba: Cameron Stewart
Kresba: Dexter Soy
Kresba: Jason Masters
Kresba: Nick Bradshaw

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x257mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 369.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 27. září 2018
Naposledy editováno 27. září 2018

Najdete nás na Facebooku