80.0%
Umbrella Academy 2: Dallas

The Umbrella Academy, Vol. 2: Dallas

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Dysfunkční superhrdinská rodinka známá jako Umbrella Academy prožívá těžké časy. Poté, co jedna z nich málem způsobila apokalypsu a jejich milovaný mentor Pogo zahynul, panuje v rodině skleslá nálada. Z apatie je postupně vytrhne až hrozba nové katastrofy, která by mohla změnit minulost nebo zničit svět. Potíž je v tom, že jsou všichni zaměstnaní svými vlastními, velmi reálnými problémy.

Obsah

Dysfunkční superhrdinská rodinka známá jako Umbrella Academy prožívá těžké časy. Poté, co jedna z nich málem způsobila apokalypsu a jejich milovaný mentor Pogo zahynul, panuje v rodině skleslá nálada.

Z apatie je postupně vytrhne až hrozba nové katastrofy, která by mohla změnit minulost nebo zničit svět. Potíž je v tom, že jsou všichni zaměstnaní svými vlastními, velmi reálnými problémy. Vanya je v důsledku střelné rány do hlavy připoutaná na lůžko. Fáma přišla o hlas, jenž je zdrojem její moci. Kosmo se projedl málem do bezvědomí. A zatímco Číslo pět se věnuje jakýmsi pochybným kšeftům na psím závodišti, Kraken začíná zjišťovat, že by jeho nedospělý bratříček mohl být klíčem k sérii záhadných masakrů.

Kniha obsahuje také krátký bonusový příběh "Kamkoliv jinam", ve kterém vystupují Vanya a Kraken, a rozšířený skicář s koncepty tvůrce série Gerarda Waye a Eisnerovou cenou ověnčeného kreslíře Gabriela Bá (Casanova, Pixu).

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Umbrella Academy: Dallas #1-6

Autoři

Gerard Way
Gerard Way
Scénář
Gabriel Bá
Gabriel Bá
Kresba
Dave Stewart
Dave Stewart
Coloring/Stínování

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Druhá Umbrella Academy není tak šokující a novátorská jako ta první, ale je odvážnější a sebejistější v kramflecích. Chemie mezi postavami, vtípky i zápletka fungují, vše navíc podtrženo atmosferickou kresbou. Pokud vás klasické superhrdinské rubačky omrzely a hledáte něco víc ulítlého, jděte do druhého dílu superhrdinského podivna dvojice Gerard Way a Gabriel Bá.

(16. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Umbrella Academy, Vol. 2: Dallas
Druh Román
Žánr Akční
Série Umbrella Academy (2018)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 20/08/2018
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 13/10/2009
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Gerard Way
Kresba: Gabriel Bá
Coloring/Stínování: Dave Stewart

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 184
Tisk barevný
Cena 569.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 31. srpna 2018
Naposledy editováno 31. srpna 2018

Najdete nás na Facebooku