40.0%
Znovuzrození hrdinů DC - Harley Quinn 02: Joker miluje Harley
40.0%
-- %
Extérní hodnocení

Být tou nejpsychotičtější psychiatričkou na světě není snadné, ale už to vypadá, že se Harley konečně zadaří. Ať už se mistryně mely a magoření ocitne v nudistické kolonii nebo v bruslařské aréně smrti, se svým takřka rodinným coneyislandským gangem Harlejek a nejlepší kámoškou Poison Ivy po boku si troufne na naprosto cokoliv. Jenže kdo se směje naposled…

Obsah

Přesně tak, přátelé: do Harleyina života zpět přilézá sám Korunní kašpar zločinu. Vraždí jen trošičku a upřímně slibuje, že jí předvede svou laskavější a milejší tvář – tu, díky níž se do něj tak zamilovala tehdy, když ještě nebyla cvok, ale cvokař, a on byl její romanticky nejnebezpečnější pacient.

Může Harley svému bývalému věřit? (Ale no tak!) Pustí k vodě všechno, čeho dosáhla, a připojí se k jeho válce proti příčetnosti? (Zase?!) Jisté je jen jedno: Pokud ji opět zradí, bude z Koblížka stříkat marmeláda!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Nejšílenější pár komiksu se opět dává dohromady (nebo ne?) v příběhu HARLEY QUINN, KNIHA DRUHÁ: JOKER MILUJE HARLEY, který vám přináší úspěšný tvůrčí tým AMANDA CONNEROVÁ, JIMMY PALMIOTTI a JOHN TIMMS – a společně přispívají k výbušným událostem ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC!

Obsahuje příběhy z komiksů HARLEY QUINN č. 8–13.

Autoři

John Timms
John Timms
Kresba
Jimmy Palmiotti
Jimmy Palmiotti
Scénář
Amanda Conner
Amanda Conner
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Harley Quinn je série, která se u mě zatím vždycky sotva přehoupla přes průměr nahoru a v téhle knize, se jí to nepovedlo. Nechápu jak je možné že tvůrčí tým, který za tímto stojí je tak dlouho u kormidla série Harley Quinn. Buďto nemá na tuto sérii DC žádné velké nároky a nebo se to zkrátka lidem líbí a já jsem mezi těmi co kroutí nechápavě hlavou. Veškerý svůj rádoby humor si už tvůrci dávno vyčerpali a přijde mi jakoby každý sešit vždycky nějak splácali dohromady s přáním, že to nějak zvládnou. Co se týče kresby, tak ta se také nemění a i když není vyloženě špatná, tak je uboze bez nápadu a nemá vůbec žádnou šanci tuto sérii vyzvednout někam výš. S odřenýma ušima průměr 50%

(25. září 2018)
S4TW
Offline

Je to slaboučký, není to zase tak vtipné (ač musím přiznat, že jednou jsem se fakt od srdce zasmál), je to infantilní, ale hlavně je to už vyčerpané. Tahle série (počítám obě Harley) se za celou dobu nikam neposunul a jelikož se nikdy nejednalo o bůhví co, tak můj zájem pomalu klesá. Je zajímavé, že Harley v SS funguje celkem obstojně, ale svojí sérii ne a ne utáhnout. Já jsem docela přesvědčený, že výměna tvůrčího týmu je na místě, ale bohužel nás čeká ještě asi 6-7 booků, takže si nedovedu představit, kam až to upadne. Aspoň ta kresba je fajnová.

(8. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Harley Quinn 2: Joker Loves Harley (Rebirth)
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Znovuzrození hrdinů DC - DC Universe: Rebirth (2018)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 22/08/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 04/07/2017
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Jimmy Palmiotti
Scénář: Amanda Conner
Kresba: John Timms

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 21. srpna 2018
Naposledy editováno 21. srpna 2018

Najdete nás na Facebooku