--
Arkwright Integral
--

Velkoformátová kniha o 608 stranách, bude obsahovat grafické romány Dobrodružství Luthera Arkwrighta a jeho přímé pokračování Srdce Impéria. Jejich autorem je britský výtvarník Bryan Talbot, který prvně jmenovanou knihou položil základy pro vznik moderních komiksů pro dospělé – grafických románů. Toto dílo se řadí mezi zásadní počiny v historii komiksu

Obsah

Ve svých dvou arkwrightovských románech spojuje Talbot science fiction, steampunk i fantasy do jednoho neuvěřitelného celku, doplněného dechberoucí kresbou. 

V první knize je cestovatel mezi paralelními světy, agent světa Para 00-00-00, člověk bez minulosti, Luther Arkwright vyslán, aby ve světě Para 00-72-87 vytvořil vhodné podmínky pro zákrok Rozkolníků a umožnil tak vystopování jejich základny. Ale nic není takové, jak se na první pohled může zdát. 

Děj Srdce Impéria se odehrává o dvacet tři let později. Princezna Viktorie má za sedm dní slavit narozeniny, a celé Britské impérium se chystá na velkolepé oslavy Dne vítězství. Začíná se však vynořovat spousta nezodpovězených otázek, například kam se poděl její otec Luther Arkwright?

Autoři

Bryan Talbot
Bryan Talbot
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Arkwright Integral
Druh Omnibus
Žánr Sci-fi
Série --
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 01/06/2018
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 2014
Vazba Pevná
Autoři Kresba/Scenář: Bryan Talbot

Typ vazby

Limitovaná edice

Formát 245x325mm
Počet stran 656
Tisk barevný/černobílý
Cena 2200.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 3. srpna 2018
Naposledy editováno 3. srpna 2018

Najdete nás na Facebooku