80.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 051: She-Hulk

Sensational She-Hulk: From Savage to Sensational

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Uvolněte cestu pre mstivou právničku, superženu, jejíž intelekt si nezadá s její neuvěřitelnou silou, stoupající She-Hulk!

Obsah

Sten Lee a John Buscema v roce 1980 vystoupili a přinesli světu spravedlnost v podobě nefritové obryně Jennifer Waltersové!

Seznamte se s počátky bojovnice v soudní síni, než otevřeme některé z jejích největších případů, které komiksová legenda John Byrne rozehrává v sérii, jež z ní udělala novou ikonu! Vrhněte se do čtení s hrdinkou tak silnou, že boří dokonce i hranice komiksu! Tohle je senzační She-Hulk!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje příběhy:
She-Hulk žije
Senzační She-Hulk

Obsahuje sešity série Savage She-Hulk (Vol. 1) #1 a Sensational She-Hulk #1-8

Autoři

John Buscema
John Buscema
Kresba
Stan Lee
Stan Lee
Scénář
John Byrne
John Byrne
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Už origin z rukou pana Leeho dával znát, že tato postava má co nabídnout a nebude se jednat jen o lacinou kopírku svého bratránka, ač prapůvodní motiv byl tomu dost blízký. Naštěstí se povedlo to, co se Stanovi dařilo poměrně často a to dát postavě lidskou, originální tvář. Ač první sešit nedosahuje úplných výšin, tak se jedná o fajn první číslo s dobrou kresbou a žhavícím úvodem. No a pak nastávají orgie. Mistr Byrne se ukazuje v plném světle. Ten týpek se na mém žebříčku vyšvihnul do předních pozic. Nejenže je to excelentní kreslíř, jehož kresba patří mezi to vůbec nejlepší, co osmedesátky nabízely, ale on je i sakra dobrý scénárista. Tohle je opravdu vtipný, zábavný a originální kousek. Nejenže je tu Jen podána jako neskutečně chytlavá, chytrá a sexy postava, ale jeho bourání zdi mezi komiksovou postavou a fanouškem je excelentní. Dokonce se mi to líbilo víc než v nejlepších kouskách Deadpoola. Já popravdě ani netušil, že She-Hulk přišla dřív než Wade. Fakt se to povedlo, spousta těch narážek je neskutečně vtipná, chození mezi panely, přerušování příběhu odbočkami, odkazování na staré FF, mluvení ke čtenářům či tvůrcům, prostě celkově to parodování a “zesměšňování“ komiksu se tu povedlo. Ano, příběhově se záměrně místy jedná o čisté béčko, ale takové to sakra dobré béčko. A navíc se po delší době povedl i bonus, kde není jen historie. S knihou jsem maximálně spokojený.

(16. srpna 2018)
karl173
Offline

She-hulk mě poměrně bavila už v UKK, takže jsem se na její vystoupení těšil. Stanovo vytvoření této postavy se povedlo a čtení začalo opravdu dobře. Pak přišla na řadu série od Byrneho a jeho komické parodování marvelovského a vůbec superhrdinského komiksu jako takového jsem si užíval. Bylo to čtivé a zábavné. Bohužel někdy v polovině začala tato série ztrácet dech. Zábavnost se z komisku začala trochu vytrácet a například celý vesmírný úskok mi přišel jako pěkná blbost plná nezajímavých postav a pár povedených momentů to moc nezachránilo. Co se naopak povedlo udržet po celou dobu na stejné úrovni je kresba. Ta nejen že se mi líbila, ale také svými velkými panely dopomáhala celkem ukecanému komiksu ke svižnému čtení. Nebýt tedy druhé slabé poloviny byl by tenhle komiks pro mě velkým překvapením, bohužel nakonec je to vcelku jen lehčí nadprůměr. 60%

(22. prosince 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Sensational She-Hulk: From Savage to Sensational
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/07/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 20/04/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Stan Lee
Kresba: John Buscema
Kresba/Scenář: John Byrne

Typ vazby

Vázaná

Formát 175x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 31. července 2018
Naposledy editováno 31. července 2018

Najdete nás na Facebooku