100.0%
Amazing Spider-Man 6: Ezekielův návrat

Amazing Spider-Man Vol. 7: The Book of Ezekiel

100.0%

Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana... obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být nedozírné. Tajemný Ezekiel se vrací. Ovšem jako co? Jako přítel, jako mentor, nebo jako něco víc? New York zaplavili pavouci a sága Spider-Manova původu se uzavírá. Odhalují se nečekané skutečnosti - a to, že za všechno se platí. A hlavním platidlem bude, zdá se, Spider-Man.

Obsah

Když Dormammu zaútočil na naši realitu, dostalo se sem i něco dalšího. Něco nebezpečného, co chce Spider-Mana... obdarovat obří mocí? Je to sice milá změna po všech těch, kteří ho chtěli zabít, ale následky mohou být nedozírné.

Tajemný Ezekiel se vrací. Ovšem jako co? Jako přítel, jako mentor, nebo jako něco víc? New York zaplavili pavouci a sága Spider-Manova původu se uzavírá. Odhalují se nečekané skutečnosti - a to, že za všechno se platí. A hlavním platidlem bude, zdá se, Spider-Man.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Amazing Spider-Man #503-508

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Můj třetí Spideyho book od Straczynskiho a opět je skvělý. Na rozdíl od Návratu a Hříchů minulosti jsou nám zde předloženy hned 3 příběhy, což není na škodu, když jsou opravdu povedené. Příběh s krejčím je nejvtipnější, i když z posledního panelu ty znalé trochu zamrazí. Příběh s Lokim je výborný a ukáže nám odvrácenou stranu boha klamu. Pak je tu malá jednohubka ze života Petera a MJ a pak konečně přijde pravda o Ezekielovi, která fakt stojí za to.

(5. května 2014)
Elhonzo
Offline

Tři různé příběhy , první obsahuje krejčího druhý norského boha klamu a třetí pravdu o Peterovo tajemném "příteli" Ezekielovi .

(31. března 2013)
Traum
Offline

Tři skvělé povídky ze života Spider-mana, jak ho mám rád.

(15. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Amazing Spider-Man Vol. 7: The Book of Ezekiel
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Amazing Spider-Man (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 2011
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 01/10/2004
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 15. ledna 2012
Naposledy editováno 28. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku