80.0%
JLA: Svoboda a spravedlnost
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Legendární kreslíř Alex Ross v luxusní obří publikaci! Velký malíř si nic menšího nezaslouží! Liga spravedlnosti je tu ve svém nejslavnějším složení... a musí čelit té největší hrozbě. Tentokrát přichází nepřítel z hlubokého vesmíru. Přichází v podobě viru, který ovládl svět a vyvolává strach a paniku. Zakrátko je i sama Liga v podezření. Jsou skutečně odpovědní za mimozemské nebezpečí? Dokáží se obhájit... a zabránit tomu, aby se svět sám neroztrhal na kusy?

Obsah

Americká liga spravedlnosti se vrací ve svém klasickém složení v epickém příběhu, který napsal držitel ceny Emmy Paul Dinni a namaloval mnoha cenami ověnčený Alex Ross.

Kniha JLA: Svoboda a spravedlnost není příběhem jednoho hrdiny. Je to epické vyprávění sledující osudy nejslavnějších a nejbarvitějších ikon vesmíru DC i celé komiksové historie - Americké ligy spravedlnosti.

Autoři

Paul Dini
Paul Dini
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Už se to všude řeklo snad tisíckrát. Kresba. Zkrátka když máte takhle velikánský formát, tak to logicky musí stát na kresbě. Kresba je jednoduše úžasná a díky takovému formátu vás donutí sledovat živí film. Nebo alespoň párkrát během čtení budete mít takový pocit. Není to ale jen o kresbě. Příběh je také dobrý. Bohužel neubránil se jistých klišé a především, na 90 stranách prostě nejde vytvořit něco zcela převratného. I přesto ale znovu opakuji, že příběh je dobrý a rozhodně tu není jen jako překážka, nýbrž čtenář si může užít jak kresbu tak i děj. 80%

(3. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název JLA: Liberty and Justice
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 09/07/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 2003
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Paul Dini
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 252x344mm
Počet stran 96
Tisk barevný
Cena 449.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 12. července 2018
Naposledy editováno 12. července 2018

Najdete nás na Facebooku