60.0%
Rocket 02: Tahání za ocas

Rocket Raccoon #02: Storytailer

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Rocket dál pokračuje ve své misi napravit kiksy minulosti... ale je jich až děsivě moc. A do toho se objevuje tajemný cizinec, hrozící vyvolat vesmírnou kalamitu na děsivé Zimní planetě! K tomu ještě přidejte šokující zjištění, co se stane z Groota, když ho moc zalijete. Ano, Grootzilla! A nesmíme zapomenout na Knihu půlsvěta, po které Rocket usilovně pátrá a která zachycuje jeho počátky. Existuje, nebo je to jen výmysl? To všechno se dozvíte v téhle knize!

Obsah

Rocket, ten nejagresivnější, nejdrsnější, nejvychytralejší a nejchlupatější ze všech Strážců galaxie, se se svou zbrusu novou sérií prostřílel přímo do srdcí všech marvelovských fanoušků po celém světě. A tady máte už druhou jeho sólovou knihu! Náš hrdina putuje vesmírem a snaží se napravit své... ehm... hříchy minulosti. Což znamená, že vyvolá kalamitu kosmických rozměrů, když přistane na obávané Polární planetě! A co vznikne, když to trochu přeženete se zaléváním Groota? GROOTZILLA! Je rychlejší než Drax Ničitel, schopná schramstnout vzrostlý mrakodrap jediným polknutím - a rozhodně není šťastná! Rocketovy schopnosti budou podrobeny té nejzásadnější zkoušce, když se zpochybní všechno, co o sobě dosud věděl. Existuje doopravdy Kniha Půlsvěta - mytický text o Rocketově původu - nebo je to jen další past? Je Rocket opravdu poslední svého druhu? Odpověď najdete přímo v této knize!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje komiksy Rocket Racoon (2014) 7-11.

Autoři

Jake Parker
Jake Parker
Kresba
Skottie Young
Skottie Young
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

První díl pobavila, možná lehce překvapil. Druhý díl už je o něco slabší, respektive by se tu dalo použít ohrané - opakovaný vtip není vtipem. Já si nemohu pomoct, ale Rocket prostě asi není postava, která by byla schopná utáhnout delší sérii a to i v případě, kdy mu sekunduje Groot. Jsou to totiž tak absurdní postavy, že samostatné už to nepůsobí tak dobře, jako v rámci týmu GotG. Ale pořád se jedná o povedenou oddechovku, navíc se zde objevuje skvělá kresba, především z rukou Andradeho. Ta mě skutečně dostala, především to, jak vystihl zimní a mrazivé počasí, zní to možná hloupě, ale skvěle nakreslený sníh. Ale že by se jednalo o nějak vtipné dílo, to asi ne a na co jiného to tyhle postavy mohou utáhnout?

(11. srpna 2018)
karl173
Offline

Bohužel druhý díl není už taková zábava jako díl první, ale i přesto jsem se vlastně bavil. Je to svižné a čtivé a především parádně nakreslené. Jinak to ale bohužel nepřináší nic navíc. Zápletky jsou tu triviální a v podstatě bez nějakého pořádného dopadu či konce. Zkrátka maximálně odpočinkové čtení v lehce nadprůměrném podání. 60%

(16. července 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Rocket Raccoon #02: Storytailer
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Rocket Raccoon (Marvel NOW!) (2015)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 03/07/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/08/2015
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Skottie Young
Kresba: Felipe Andrade
Kresba: Jake Parker

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x257mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 2. července 2018
Naposledy editováno 2. července 2018

Najdete nás na Facebooku