100.0%
Znovuzrození hrdinů DC - Green Arrow 01: Smrt a život Olivera Queena
100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Jak můžete bojovat s elitou, když k ní sami patříte? Právě tuhle otázku obdrží Oliver po jiskrami nabitém setkání s Black Canary, z nějž je láska na první pohled. Rocková superhrdinka ho nutí pochybovat o všem, co ví o chránění nevinných.

Obsah

Jako by toho nebylo dost, zlovolná organizace s vazbami na jeho nejbližší se připravuje, že strhne Queenovo finanční impérium, zničí jeho rodinné dědictví a jeho samotného připraví o život.

Může Green Arrow bez peněz i bez přátel porazit tuhle strašlivou alianci zrádců? Nebo Olivera Queena konečně dožene smrt?

Autoři

Benjamin Percy
Benjamin Percy
Scénář
Otto Schmidt
Otto Schmidt
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Když se psalo jaké série tu budou vycházet, tak zrovna Arrow ve mě nebudil moc důvěry. S touto postavou toho tady moc zatím nevyšlo a já si o ní mohl zatím přečíst jen lehce v Americké lize spravedlnosti ( na DCKK jsem ještě nedostal ). Moc jsem nevěřil že by mě mohla tato postava bavit. Ale opak je nakonec pravdou. Tato kniha je pro zatím nejlepší co Znovuzrození nabídlo. Příběh je tu velmi dobře odvyprávěný, má to skvělý spád a scénárista si na nic nehraje. Navíc je tu konečně příběh který nemusí být mega epický aby udělal co největší dojem. Dojem totiž udělá kresba, která se povedla na jedničku. Oba kreslíři zvládli svojí práci moc dobře a i když se jejich práce dost liší, kdy první z kreslířů je více civilní a nabízí víc klasický mainstream tak druhý jde více do akce a realističnosti. Tak či tak oba zvládají skvěle především práci s panely. Kresba ale každopádně jde ruku v ruce se svižným scénářem, kterým prolétnete v cuku letu. Ale naštěstí druhý díl na sebe nenechá dlouho čekat a už se na něj velmi těším. Jedinou výtku bych dal jen za to, že postavy se už spolu znají a ten kdo nemá načteno v DC, nebude občas chápat jak se k sobě dostali a bude se cítit lehce odstrčeně, jelikož moc vysvětlen komiks nenabídne. Ale i tak to zážitku rozhodně nevadí. 85%

(17. července 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Green Arrow #01: The Death and Life Of Oliver Queen
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Znovuzrození hrdinů DC - DC Universe: Rebirth (2018)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 20/06/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 2017
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Benjamin Percy
Kresba: Otto Schmidt

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 170x260mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Brožovaná alternativní obálka

Formát 170x260mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 21. června 2018
Naposledy editováno 9. července 2018

Najdete nás na Facebooku