70.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 048: Machine Man

Marvels Mightiest Heroes 068: Machine Man

70.0%
-- %
Extérní hodnocení

Obsahuje sešity sérií Machine Man (Vol. 1) #1, Marvel Two-In-One (Vol. 1) #92-93 a Machine Man (Vol. 2) #1-4

Obsah

Když Abel Stack vtiskl duši stroji, který stvořila vláda, vychoval z něj muže a přijal jej za svého syna. Ale Stackova smrt zanechala tento zázrak mechaniky osamocený a na útěku.
Čekají ho dobrodružství z pera největších jmen komiksu, během nichž Machine Man zjistí, že jeho osudem je definovat lidství. X-51 byl navržen a sestrojen pro strhující příběhy technologického pokroku v mocném marvelovském stylu. Být hrdinou je pevnou součástí jeho programu.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje příběhy:
Machine Man
Návrat zla
Znovuvzkříšení

 

Obsahuje sešity sérií Machine Man (Vol. 1) #1, Marvel Two-In-One (Vol. 1) #92-93 a Machine Man (Vol. 2) #1-4

Autoři

Ron Wilson
Ron Wilson
Kresba
Herb Trimpe
Herb Trimpe
Kresba
Tom DeFalco
Tom DeFalco
Scénář
Jack Kirby
Jack Kirby
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Celkem slušné sci-fi retro, kterému ale podle mě chyběli pořádné postavy. Ani k jedné jsem si nedokázal vytvořit nějaký vztah. Příběhy nejsou jak špatné a ani nějak extra dobré. Zkrátka celá tahle kniha na mě působí tak, že když si přečtete, tak si řeknete \" fajn \" , založíte jí do knihovny a už se k ní nikdy nevrátíte a když vás tento hrdina mine, tak vás to nemusí nijak mrzet, leda by jste vyloženě vyhledávali tento druh žánru. Za mě 60%

(27. září 2018)
S4TW
Offline

Konečně taky postava, kterou vůbec neznám a tak NHM splňuje svůj účel. Tentokrát je kniha rozdělena na tři části. První je takový úvodní sešit, který nás seznamuje s postavou, spíše než origin (ten tu jako takový není), ukazuje to, jaká postava je, co umí a tak. Celkem průměr, Kirby mě s každým dalším komiksem baví méně a méně a jeho kresba se mi fakt nelíbí. Všechny postavy jsou takové hranaté, nepřirozené a raději zůstat u vzpomínek na jeho FF. Pak přichází dvojsešit, kde hraje MM větší roli spíše až v druhé části. Je to typické retro, naivní, ukecané, patetické, snaží se to být hodně velkolepé, ale vlastně to skončí poměrně jednoduše. Ač je tu můj oblíbený Ultron a vlastně se do konceptu hodí, neb se tu dost řeší motivy, přemýšlení a pohnutky strojů, to jak moc se podobají či nepodobají lidem, tak bych spíše zvolil komornější soupeře, ale dobrá, aspoň to má slušnou akci. Ovšem pak přichází zlatý hřeb a důvod, proč si tenhle komiks pořídit. Vynikající béčkové retro, plné klasického osmdesátkového klišé - velká korporace, která utlačuje společnost, skupina lidí, co žije na pokraji společnosti, přehnané sci-fi prvky (létající motorky) či despoticky ladění svět. Prostě všechno, co si od takového sci-fi slibujete a možná i trochu něco navíc. Hrozně mě ten svět bavil, fajn bylo zapojení několik postav z předchozích sešitů, dobře napsané nové postavy, příběh co měl hlavu a hlavně parádně odvedená práce Windsor-Smithe, který kresbě dodal to pravé kouzlo. Díky jeho barvám a úpravám působí svět syrově, drsně a nepřístupně. Pokud si budu chtít odpočinout od klasického Marvelu, tak Deathlok a nově Machine Man jsou jasná volba.

(5. července 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 068: Machine Man
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 15/06/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/10/2017
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Tom DeFalco
Kresba: Ron Wilson
Kresba: Herb Trimpe
Kresba/Scenář: Jack Kirby

Typ vazby

Vázaná

Formát 175x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 19. června 2018
Naposledy editováno 19. června 2018

Najdete nás na Facebooku