40.0%
DC komiksový komplet #38: Mladá spravedlnost: Jejich vlastní liga

Seznamte se! Robin, Superboy, Impulse, Wonder Girl, Arrowette a Secret, ti všichni se sešli v nově utvořeném týmu, který se usadil v jeskyni, bývalém hlavním sídle americké Ligy spravedlnosti.

Obsah

Mladá spravedlnost: Jejich vlastní liga (Původně vycházelo od září 1998 do března 1999)
Seznamte se! Robin, Superboy, Impulse, Wonder Girl, Arrowette a Secret, ti všichni se sešli v nově utvořeném týmu, který se usadil v jeskyni, bývalém hlavním sídle americké Ligy spravedlnosti. Jejich první případ se týká podivného vozu neznámého původu. Jak je pro mladé hrdiny typické, neváhají a vrhají se po hlavě do akce, která je zavede do tajemných končin.

The Flash #92 (Původně vyšlo v červenci 1994)
Bart Allen se ztratil v proudu času, jeho dar rychlosti však nepřestal fungovat, a jak ho stravuje vlastní moc, začíná rychle stárnout. Mezitím po něm pátrá Wally West, Flash, kterého tento úkol zavede na cestu kolem světa.

Poznámky

Obsahuje

Young Justice Secret Filesa and Origins, Young Justice #2-7 a The Flash (Vol. 2) #92

Autoři

Mark Waid
Mark Waid
Scénář
Peter David
Peter David
Scénář
Dan Curtis Johnson
Dan Curtis Johnson
Scénář
Ale Garza
Ale Garza
Kresba
Mike Wieringo
Mike Wieringo
Kresba
Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Ne, mě to prostě přišlo špatné, ať jsem se na to snažil dívat jakkoliv. Nejdřív jsem si to chtěl omluvit, že hold už nejsem cílovka, ale jelikož úplně běžně čtu suprárny, tak to vlastně není pravda. Mělo to být vtipné, ale já se nezasmál ani jednou, spíš to působí trapně. Chápu, že teenage se chovají trochu jinak, než dospělí superhrdinové, ale to neznamená, že se musí chovat úplně vymletě, jediný, kdo je v tomhle ohledu jiný je Robin. Nemělo to dobrý scénář, kvalitní souboje, atmosféru, napětí, nějaké zajímavé zvraty, prostě nic. Je to čistá blbina, kterou bych nedoporučil ani o patnáct let mladším čtenářům, na to tu je daleko víc klasických a mnohem lepších superhrdinských záležitostí, které se nesnaží za každou cenu působit přihlouple. A navíc to má fakt hnusnou kresbu. Jediné, co knihu zachraňuje je velmi kvalitní bonus, ač se jedná opět o Waida, tak je to moc fajn čtení a škoda, že třeba tenhle příběh (končí to dost otevřeně) nenahradil ten hlavní. Jako k absolutnímu výbuchu bych tuhle knihu neřadil, ale nejspíš je to to nejslabší, co jsem zatím v DCKK četl.

(13. dubna 2019)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Young Justice: A League of Their Own
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série DC komiksový komplet (2017)
Vydavatelství v ČR Eaglemoss
Datum vydání v ČR 04/06/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 2000
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Waid
Scénář: Peter David
Scénář: Dan Curtis Johnson
Kresba: Ale Garza
Kresba: Mike Wieringo

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 12. června 2018
Naposledy editováno 12. června 2018

Najdete nás na Facebooku