--
Liga spravedlnosti: Válka velké trojky

Justice League: Trinity War (New 52)

--

Komiks, který přináší zásadní událost New52 vesmíru je tady a vypadá to, že na konci všeho nezůstane kámen na kaměni. Před dávnými časy narazila jedna nevinná žena na zlověstný artefakt: skříňku ve tvaru lebky. Otevřela ji… a vypustila do světa sedm smrtelných hříchů.

Obsah

O tisíce let později se světem začne plížit zlo – a do cesty se mu postaví armáda hrdinů. Nejmocnější z těchto hrdinů se shromáždí ve třech týmech, z nichž každý nese ve svém názvu slova „liga spravedlnosti“. Každý z těchto týmů má vlastní metody a motivy.

Příměří, které mezi nimi panuje, je křehké, ale vydrželo. Až doteď. Ve světě se znovu objevila Pandořina skříňka a její vliv, jenž kazí lidi, se šíří jako nemoc. Vůči jejímu zlu není imunní dokonce ani Superman. Její moc může ovládnout pouze někdo s nejčistějším nebo nejtemnějším srdcem. Planetu Zemi prohledává trojice záhadných bytostí a pátrá po tajemstvích skříňky.

Mezi třemi týmy složenými z největších hrdinů světa vypukne válka, která má rozhodnout o osudu nebezpečného artefaktu. A v zákulisí zla číhá ještě větší zlo… 

Na knize LIGA SPRAVEDLNOSTI: VÁLKA VELKÉ TROJKY se podílela celá armáda největších talentů komiksové branže, včetně takových tvůrců jako Geoff Johns, Jeff Lemire, Ray Fawkes, Ivan Reis, Doug Mahnke či Mikel Janin, aby vyprávěla příběh plný mýtů, magie a moci, jenž navždy změní podobu světa New 52! Kniha obsahuje kompletní ságu VÁLKA VELKÉ TROJKY, složenou ze sešitů Liga spravedlnosti č. 22–23, Temná liga spravedlnosti č. 22–23, Americká liga spravedlnosti č. 6–7, Pandora č. 1–3, Constantine č. 5, Phantom Stranger č. 11 a The New 52 Free Comic Book Day Special 2012.

Zdroj: BBart.cz

Autoři

Geoff Johns
Geoff Johns
Scénář
Ivan Reis
Ivan Reis
Kresba
Doug Mahnke
Doug Mahnke
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Bez komentáře

Informace

Originální název Justice League: Trinity War (New 52)
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Liga Spravedlnosti - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 30/05/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 2014
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Geoff Johns
Kresba: Ivan Reis
Kresba: Doug Mahnke

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 320
Tisk barevný
Cena 699.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 170x260mm
Počet stran 320
Tisk barevný
Cena 849.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo před 14 dny
Naposledy editováno před 14 dny

Najdete nás na Facebooku