100.0%
Pochmurný kraj 1: Hejna běsů

Harrow County, Vol. 1: Countless Haints

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Vítejte v pochmurném kraji. Ema vždycky věděla, že lesy kolem její rodné farmy jsou plné duchů a příšer a že Harrow County skrývá celá hejna běsů. Ale v předvečer svých osmnáctých narozenin se dozvídá, že ona sama má s těmito bytostmi – a s celým tímto zvláštním místem – společného více, než kdy tušila, a navíc způsobem, který by nikdy nečekala.

Obsah

Vítejte v pochmurném kraji.

Ema vždycky věděla, že lesy kolem její rodné farmy jsou plné duchů a příšer a že Harrow County skrývá celá hejna běsů. Ale v předvečer svých osmnáctých narozenin se dozvídá, že ona sama má s těmito bytostmi – a s celým tímto zvláštním místem – společného více, než kdy tušila, a navíc způsobem, který by nikdy nečekala.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Harrow County #1-4

Autoři

Cullen Bunn
Cullen Bunn
Scénář
Tyler Crook
Tyler Crook
Kresba

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tak nám Comics Centrum přichystal další atmosférickou hororvku. A byla to opět paráda. Tato kniha si je celkem podobná první knize Baltimora. Také sází hodně na atmosféru, nabízí poměrně málo textu a vše se teprve rozjíždí. Pokud vás to chytne tak knihou prosvištíte velice rychle, protože navíc nemá ani moc sešitů. Na jednu stranu se to čte parádně a svižně na druhou stranu velmi rychle zjistíte že potřebujete pokračování. Co se týče kresby, tak tam jsem si myslel, že budu mít problém. Nakonec se tak nestalo a kresba se mi velmi rychle zalíbila. Vzhledem k tomu že má kniha jen 4 sešity, tak je zde poměrně hodně bonusů. Bonusy sice většinou moc neřeším, ale tady musím uznat že jsou velmi pěkně udělané. Celkový dojem z knihy je velmi dobrý. Bohužel čtvrtý sešit ale hodně věcí zarazil a ukázal. že tohle byl prostě teprve rozjezd. S hodnocením si tedy nejsem úplně jistý. Na jednu stranu je tento komiks moc fajn, na druhou stranu toho zase až tolik neukázal a ke konci navíc zatáhl za brzdu a mi teď zatím nevíme jak moc se rozjede dál. Ale asi se přikloním stále ještě k plnému počtu a procentuálně dávám za 85%

(5. července 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Harrow County, Vol. 1: Countless Haints
Druh Román
Žánr Horor
Série Pochmurný kraj (2018)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 24/04/2018
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 02/12/2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Cullen Bunn
Kresba: Tyler Crook

Typ vazby

Vázaná

Formát 158x239mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 28. května 2018
Naposledy editováno 28. května 2018

Najdete nás na Facebooku