70.0%
Znovuzrození hrdinů DC - Harley Quinn 01: Umřít s úsměvem
70.0%
-- %
Extérní hodnocení

ŠPIČKA SEBEVRAŽEDNÉHO ODDÍLU ROZJÍŽDÍ SÓLOVOU DRÁHU!

Obsah

Jmenuje se doktorka Harleen Quinzelová, ale přátelé i nepřátelé jí říkají prostě Harley Quinn. Její naprosto a definitivně bývalý přítel Joker je sice nesporný korunní kašpar zločinu, ale Harley je zase královna Coney Islandu! A když existenci jejího malého kousku přímořského ráje ohrozí zombie apokalypsa, koho jiného zavoláte, aby nemrtvým ustřelil palici? Na nesmírně hlubokomyslných stránkách tohoto zásadního díla se nejpadouštější padouška celého vesmíru DC spřáhne s kýmkoliv počínaje svou kámoškou Poison Ivy až po největší celebrity newyorské punkové scény, a rozbije kukuč všem, kdo jí brání to pořádně rozjet – živým i nemrtvým. Pěsti sviští, kladiva dopadají, borci budou ztýráni a dámy ovládnou noc!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

AMANDA CONNEROVÁ a JIMMY PALMIOTTI, cenami ověnčení scenáristé Harley, spojili síly s kreslíři JOHNEM TIMMSEM, CHADEM HARDINEM a dalšími, aby na výbušné události Znovuzrození hrdinů DC navázali příběhem HARLEY QUINN: UMŘÍT S ÚSMĚVEM! Obsahuje komiksy HARLEY QUINN č.1–7.

Autoři

Jimmy Palmiotti
Jimmy Palmiotti
Scénář
Amanda Conner
Amanda Conner
Scénář
Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

V podstatě žádná změna oproti New 52. Vše jede ve stejných kolejích. Jsou tam pořád stejné postavy a tvoří to stále stejní tvůrci. Po příběhové stránce tahle kniha nabízí nejdřív takovou průměrnou a dosti hloupou zábavu, u které čtenář zkrátka jen vypne a čte. Pak je tu jeden krátký příběh, který je hodně slabý a nedává skoro žádný smysl. No a nakonec tuhle knihu zachraňuje až poslední záležitost s gangem a punkem a jedním známým. Tohle poslední je jediné co nadprůměrné. Děj tu totiž dává jako jediný hlavu a patu a je celkem slušně napsaný. Dle mě, kdyby autoři tenhle děj ještě trošku více promysleli a rozjeli ho třeba na 5 sešitů byla by to paráda. Kresba je stejná jako z New 52 a je fajn. Dobře se k tomuto čtení hodí a splňuje standarty mainstreamu. Za mě 50%

(1. července 2018)
S4TW
Offline

Za mě docela pohoda, určitě jsem neměl pocit, že by kvalita šla od New52 nějak dolu. Pořád stejné postavy, stejní autoři, stejné prostředí, stejné hlášky… Jediná větší změna je v tom, že se scénáristé pokusili více přitlačit na pilu, a tak tu Harley bojuje se zombie nákazou způsobenou pubertálním mimozemšťanem, pak s punkovým gangem, který si hraje na rytíře a přepadává pošťáky. Jako jo, je to docela bizár a místy to hraničí až s trapností, pro někoho to tu hranu překročilo. Popravdě jsem u první části ten pocit téměř také nabyl. Ale když přišla druhá, punková, část, tak jsem se docela dost bavil a celé dílo tak hodnotím jako lepší než třetí New52 Harley. Fajnová mi přišla, pro mě osobně nová, postava Red Toola. Sice docela velká kopírka Deadpoola, ale předpokládám, že šlo o autorský záměr, tudíž nemohu nic namítat. Kresba je fajná, na můj vkus možná trochu neoriginální, ale jinak líbivá. Střídá se na ní několik kreslířů, ale drží si pořád stejnou atmosféru, takovou tu parodickou, jasné, až veselé barvy, bláznivé akční scény. Možná práce s panely je trochu nudná. Ještě pochválím skvělé variantní obálky mistra Sienkiewicze a řeknu, že na další díl se těším. Kdo měl rád předchozí Harley, tomu se nejspíš bude líbit i tato.

(15. června 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Harley Quinn #01: Die Laughing
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Znovuzrození hrdinů DC - DC Universe: Rebirth (2018)
Vydavatelství v ČR --
Datum vydání v ČR 23/05/2018
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 28/03/2017
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Jimmy Palmiotti
Scénář: Amanda Conner
Kresba: Joseph Michael Linsner
Kresba: Bret Blevins
Kresba: Jill Thompson
Kresba: John Timms

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 25. května 2018
Naposledy editováno 7. června 2018

Najdete nás na Facebooku