40.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 045: Mýval Rocket
40.0%
-- %
Extérní hodnocení

Antropomorfní dobrodruh se zálibou v popichování - to je chlupatý pirát mýval Rocket! Přidejte se k Rocketovi v životním dobrodružství při výpravě do kvadrantu Keystone za jedněmi z největších příběhů zakrslého Strážce.

Obsah

Pohleďte s úžasem, jak půlsvětský huňatý hrdina dráždí neuvěřitelného Hulka, než se spojí se svým savčím soukmenovcem Wal Rusem za účelem ochrany největších keystoneských hračkářů před legií vraždících klaunů! Jedna věc je jistá: nikdy dřív jste se nesetkali s hrdinou, jako je Rocket.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

OBSAHUJE:
Materiál z Marvel Preview #7
Incredible Hulk #271
Rocket Raccoon #1-4

Autoři

Bill Mantlo
Bill Mantlo
Scénář
Keith Giffen
Keith Giffen
Kresba
Mike Mignola
Mike Mignola
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tak tohle je bohužel maximálně průměr. První sešit byl sice zajímavý, ale takhle sám o sobě nedával moc velký smysl. Navíc nejsem zastánce černobílé kresby, kord když je takhle nepřehledná jako zde, a tak mne spíše rušila. Druhý sešit s Hulkem je příběhová slabota. To byl téměř brak se špatnou kresbou. No a to co zvedá knihu alespoň trochu výše a co stojí za přečtení je až čtyřdílná minisérie. Vcelku to má hlavu i patu a přes veškerý blázinec který se tam odehrává to má místy slušný děj. Bohužel ke konci už to sklouzává také spíše jen k průměru. Mignola se svou kresbou se teprve hledá, a i když sem tam dokáže vykouzlit i celkem fajn panel, tak je jinak kresba také spíše průměrná. Za mě 45%

(15. května 2018)
S4TW
Offline

Meh, meh, meh. Já vím, že Bill Mantlo je autor sci-fi, která jsou velmi, velmi zvláštní a občas si těžko hledají své fanoušky. Ovšem jeho Deathlock se mi dost líbil a patřím mezi málo lidí, kteří to hodnotili kladně. Tudíž jsem byl zvědavý, jak si poradí s Rocketem, ještě když mu kresbou sekundoval mladý Mignola… No, je to takové divné a vlastně se mi to nelíbilo. Oproti Deathlockovi to ztrácí takové to retro sci-fi šílené kouzlo. Je to hrozná slátanina nápadů, které jsou naprosto bláznivé, ale určitě by šly využít lépe. Ono se to tváří jako hrozně parodující, vtipný, zábavný nápad, ale já se u komiksu snad ani jednou neusmál. Zároveň to šlo využít i úplně naopak a nadhodit tomu daleko vážnější feeling, který by vás chytl, ale to se také nekoná. Nakonec to zůstává někde na půli cesty a je to takové divné, zpatlané a prostě meh. Jako říkám – antropomorfní zvířata, roboti, blázni z dávné civilizace, válka hračkářů – to všechno je OK, ale prostě se to nepovedlo správně namixovat. Mignola předvádí slušný výkon, určitě již tady poznáte jeho typická rukopis, akorát ještě není úplně vykreslená a svůj styl trochu ladí. Prostě ne, nebavilo mě to, pořád jsem čekal, že v tom najdu tu parádičku, ale nedostavilo se to. Navíc tentokrát byl podělaný i bonus, kdy je v historii postavy useknutý text v půli věty. Tohle NHM se prostě celé moc nepovedlo.

(6. června 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Rocket Raccoon
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 04/05/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2016
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Bill Mantlo
Kresba: Keith Giffen
Kresba: Mike Mignola

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 4. května 2018
Naposledy editováno 18. května 2018

Najdete nás na Facebooku