80.0%
Sága 7
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Když je válka, míst, kde byste skončili jen velmi neradi, se najde hodně. Ale kometa jménem Phang, mezi všemi těmi místy vede – a to s velkým přehledem. Protože o Phang a o to, co leží pod jeho povrchem, se ke škodě místních obyvatel bojuje velmi urputně. Přesto se právě tady Alana a Marko s rodinou a přáteli ocitnou a musí čelit nejen zabijákům, (kteří jsou poněkud ráznější než Vůle), ale taky hodně bolestným ztrátám.

Obsah

Je to fantasy? Je to SF? Kdo vlastně ví… a koho to vlastně zajímá!
Je to SÁGA, jedna z nejlepších původních komiksových sérií nového tisíciletí.
Hromadou cen ověnčená série SÁGA: komiks, jaký vznikne, když vezmete dva hvězdné a velenadané autory a dáte jim všechnu tvůrčí svobodu potřebnou k tomu, aby vytvořili svoje vysněné dílo!
 

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Brian K. Vaughan
Brian K. Vaughan
Scénář
Fiona Staples
Fiona Staples
Kresba

Komentáře uživatelů

VykoukalL
Offline

Netuším jestli se dalším dílem blížíme do velkého finále a děj se uzavře. Toto vydání je pro mě však velmi pochmurné :-/ těším se na další díl na který si budu muset čekat někdy do listopadu.

(13. května 2018)
karl173
Offline

Tentokrát lehce slabší díl v tom že spíše jen přešlapuje na místě a víceméně přináší jen cliffhangery na každém konci kapitoly, přičemž ten největší si opět nechá na konec knihy. Zkrátka klasická Sága podle šablony. Naštěstí i tak si stále Sága drží kvalitu a vytváří stále ten svůj neuvěřitelný svět plný zajímavých postav. Bohužel kvůli zmíněné šablonce musím jít tentokrát o stupínek níže. 80%

(18. července 2018)
jardoom
Offline

Mrzí mě, že musím této sérii dát historicky nejhorší známku, kterou jsem ji dal. Nicméně dnes recenzovaný svazek stojí na dvou momentech a i když jsem jimi zasažen, nestačí to na celkově vysoce nastavenou laťku předchozích dílů. Každopádně známka je pořád hezká a myslím, že se Brian a Fiona nemají za co stydět, protože prostě zkouší hrát na city, což se jim ve výsledku daří...více v mé recenzi na webu

(21. května 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Saga 7
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Sága (2015)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 30/04/2018
Originální vydavatelství Image Comics
Datum vydání v zahraničí 2017
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian K. Vaughan
Kresba: Fiona Staples

Typ vazby

Brožovaná

Formát 270x255mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Sága 6
Následující
Sága 8

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 4. května 2018
Naposledy editováno 4. května 2018

Najdete nás na Facebooku