80.0%
Spider-man/Deadpool 1: Parťácká romance
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Přichází největší parťácká romance všech dob - v podání tvůrců, kteří stáli na začátku Deadpoolovy kariéry. Díky nim tu máte dva marvelovské hláškaře v jednom týmu! Až tedy na to, že jeden má morální zásady a odpovědnost a druhý je prostě magor. Důvod jejich setkání? Kontrakt. Deadpool má za úkol zabít zdroj všeho zla - úspěšného vynálezce Petra Parkera. A tomu, celkem logicky, musí Spider-Man zabránit.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Joe Kelly
Joe Kelly
Scénář
Ed McGuinness
Ed McGuinness
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Fajnová týmovka. To, co má člověk na obou těchto postavách rád, to zde v jisté míře dostane, ale zároveň jsou oba charaktery zase trochu jinde, než jsme zvyklý. To je vlastně i hlavní bod, který mi vadil nejvíc. Proč to Crew vydala teď? Úplně bez kontextu? Já chápu, že jako český čtenář nikdy nebudu mít kompletní přehled, ale přeci jen Deadpool tu vychází nějak postupně a oni nás hodí pár let dopředu, kdy se stane značná spousta změn? To fakt nešlo počkat ještě těch pár knih? No nic. Deadpool je docela pořád ten bláznivý žoldák, ovšem teď se snaží dělat dobro jako snad nikdy. A kdo by mu mohl pomoci lépe než jeho vzor? Spidey tu je zase v úplně nové poloze, miliardář s velkým korporátem. Příběh není tak důležitý, ale je celkem fajn. To hlavní jsou ty kamarádská shledání, když jdou kluci pařit a celé se to zvrhne. Kresba - klasický mainstream, který neposadí na zadek, ale ani neruší samotnou četbu komiksu. Fakt mě překvapilo, jak se mi to líbilo a bavilo. Jo, místy možná lehce lacinější humórek, ale to u těchto dvou není výjimka. Párkrát jsem se upřímně zasmál, dobře se mi to četlo a i nějaká slušná akcička byla. Navíc to má i lehký morální podtext a není to cílené pouze na humor. Parádní spotřebák na jedno použití.

(28. července 2018)
karl173
Offline

První polovina na mě působila dost zmatečně. Příběh jsem nechápal, akce byla zmatečná a hlášky vyznívali dost nuceně a nebyli ani moc vtipné. Od chvíle kdy se ale oba skokově vrátí z Bolívie ( ty skoky mi taky moc neseděli ) se to najednou začne rozjíždět. Zlepší se to jak po příběhové stránce, tak i dialogy začnou dávat mnohem větší smysl a konečně to začne mezi postavami i celkově zkrátka fungovat. A tak to v podstatě jede až do konce, kdy se to sice zase trošku zamotá a na rozmotání si musíme počkat do dalšího dílu, ale už jsem v tom zkrátka neměl takový bordel a komiks jsem si konečně užíval. Kresba šla ruku v ruce s příběhem. Z počátku také zmatek, byť hezky nakreslený, ale postupem času mě to chytlo. Dávám 70% a především díky druhé polovině se těším na pokračování. Sem s ním.

(21. června 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Spider-Man / Deadpool Volume 1
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Spider-man/Deadpool (2016)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 09/05/2018
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 17/08/2016
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joe Kelly
Kresba: Ed McGuinness

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 140
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 30. dubna 2018
Naposledy editováno 30. dubna 2018

Najdete nás na Facebooku