90.0%
Doctor Strange #01: Cesta podivných

Doctor Strange #01: The Way of the Weird

90.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pouze Doctor Strange může náš svět ochránit před TEMNOTOU Z DRUHÉ STRANY!

Obsah

Ale každé seslané koulo má svou cenu. Co se stane, když pozemský Nejvyšší čaroděj začne zaostávat s placením? To se dozvíte, zatímco se náš milý doktor probere prakticky nahý na velmi podivném místě - bez kouzelnických knih, beze zbraní a aniž by si vybavoval, jak se tam dostal... nebo proč ho pronásledují všechny ty obludy! A mezitím, co nový návštěvník Strangova Sancta Sanctora zjišťuje, že jedny špatné dveře mohou vést do zapomnění, chystá se magický kruh Strangových přátel a spojenců postavit své největší hrozbě. Temné síly ničí vše mystické v celém mnohovesmíru a jejich zrak se zaměřil na tuto dimenzi. Dny magie jsou spočítané a Doctor Strange není připraven!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje komiksy Doctor Strange (2015) č. 1-5 - autoři Jason Aaron, Chris Bachalo, Kevin Nowlan, Tim Townsend, Al Vey, Mark Irwin, John Livesay, Wayne Faucher, Victor Olazaba a Jaime Mendoza.

Autoři

Kevin Nowlan
Kevin Nowlan
Kresba
Chris Bachalo
Chris Bachalo
Kresba
Jason Aaron
Jason Aaron
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tohle je hodně zajímavě pojatý Doctor Strange a i celkově kresba. Chvíli jsem s tím trošku bojoval než jsem se v tom našel a když jsem se konečně začetl už bohužel zbývali jen dva sešity. Příběhově se to celé zatím jen rozjíždí a jsem už teď velmi zvědavý na druhý díl. Pojetí Doctora Strange jak jsem psal je velmi zajímavé a originální a postupně jsem tomu přišel na chuť. Stejně je na tom i kresba. Za mě tedy povedené a zatím za 80% s tím že v příštím díle by to mohlo být ještě lepší.

(3. května 2018)
S4TW
Offline

Můj oblíbenec Aaron + pro mě nepříliš přesvědčivá postava Doctor Strange? Výsledek je vynikající. První komiks s tímto hrdinou, který byl parádní. Konečně se někomu povedlo definovat tuto postavu a zároveň jí podat chytlavě, zábavně, chytře. Bavilo hodně. Především myšlenka, kdy každé kouzlo má svou cenu, je skvělá. Navíc nechybí ani pár parádních vtípečků. Krásná, hravá kresba. Velmi dobře vystihla mystično a ulítlost kolem Strange, navíc má i povedené panely a hlavně barvy. Nemám, co bych knize vytkl, navíc konec navnadí na další díl, výborný krok od Crew tohle vydat…

(27. června 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Doctor Strange #01: The Way of the Weird
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Doctor Strange (2015) (2015)
Vydavatelství v ČR --
Datum vydání v ČR 10/04/2018
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 02/05/2016
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Jason Aaron
Kresba: Kevin Nowlan
Kresba: Chris Bachalo

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 10. dubna 2018
Naposledy editováno 10. dubna 2018

Najdete nás na Facebooku