90.0%
DC komiksový komplet #33: JLA: Spravedlnost, kniha první

Jsou to největší superhrdinové světa. Jenže jak se proslulá Americká liga spravedlnosti brzy poučí, hrdinové nejsou jediní, kdo se dokáže spojit, aby dosáhl společného cíle

Obsah

JLA: Spravedlnost, kniha první (Původně vycházelo od srpna 2005 do srpna 2006)
Jsou to největší superhrdinové světa. Jenže jak se proslulá Americká liga spravedlnosti brzy poučí, hrdinové nejsou jediní, kdo se dokáže spojit, aby dosáhl společného cíle. Zdá se, že se největší kriminální mozky světa rozhodly spolupracovat, a jejich překvapivý plán by mohl lidem přinést víc dobra, než se kdy podařilo Lize!

More Fun Comics #73 (Původně vyšlo v listopadu 1941)
Když neozbrojenou loď na humanitární misi zasáhne torpédo, dostane se jí pomoci z nečekané strany. Z hlubin se jako pradávný vodní bůh vynoří hrdina Aquaman.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Alex Ross
Alex Ross
Kresba/Scenář
Jim Krueger
Jim Krueger
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Nápad, kde superzločinci spočítajú svoje rady a zistia že sú oproti superhrdinským radom o mnoho početnejšie, takže by bolo fajn toho využiť, sme tu už mali.No zatiaľ čo v Old Man Logan toto nosnou myšlienkou nebolo v Spravedlnosti to nosnou myšlienkou je. Kniha prvá je fajn. Koordinované a premyslené vyradenie hrdinov, postupné odkrývanie plánu, ktorý má urobiť superhrdinov pre svet zbytočným je vskutku zábavné čítanie. No trpí na tuctovosť, ktorú ani tá perfektná kresba nezakryje. Hrdinovia padajú ako muchy, prepadajú zúfalstvu, končia na operačných stoloch, otrávený,prekliaty, ovládnutý nanotechnológiou.......a potom príde kniha druhá......4z5

(15. prosince 2019)
S4TW
Offline

Už jen za tu kresbu si to zaslouží plný počet, jelikož je naprosto fenomenální! Nejlepší kresba, která v rámci DCKK vyšla a s největší pravděpodobností i vyjde. Fakt jsem z ní byl úplně unešený, podobně, jako tomu bylo třeba u Zázraků. Realistická, detailní, propracovaná, živá, uvěřitelná, vynikající jedno a dvojstrany… No a příběhově je to taky pecka. Navíc to i vzdává hold starším superhrdinským příběhům a to velmi vkusně. Jak obvykle nemám rád přeplácané příběhy, co se týče počtu postav, tak tady je to vyvedeno tak dobře, že si každý menší příběh neskutečně užívám. Ale hlavně mi prostě přecházejí oči z té kresby. Jestli někdy budete někomu chtít ukázat to nejlepší, co superhrdinský komiks může přinést, tak mu dejte přečíst toto. Alex Ross prostě patří k tomu nejlepšímu, co komiks nabízí a jako jeden z mála mých oblíbenců ještě ani jednou neškobrtl - co komiks, pod kterým se podepsal, to naprostá paráda.

(22. března 2019)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Justice Part 1
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série DC komiksový komplet (2017)
Vydavatelství v ČR Eaglemoss
Datum vydání v ČR 26/03/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jim Krueger
Kresba/Scenář: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 229.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 29. března 2018
Naposledy editováno 17. dubna 2018

Najdete nás na Facebooku