--
Gotham Central 2: Šašci a blázni

Gotham Central, Vol. 2: Jokers and Madmen

--
-- %
Extérní hodnocení

Sloužit u sboru v Netopýrově městě vážně není hračka. Nejenže se musíte vypořádat s násilím a korupcí ve městě, které je světově nejproslulejším semeništěm zločinu a domovem nejšílenějších a nejvražednějších kriminálníků – ještě se na každém kroku potýkáte s následky činnosti samozvaného strážce spravedlnosti hrajícího výhradně dle svých pravidel. A aby bylo ještě hůř, právě na Vánoce se město rozhodl terorizovat Joker – náhodně popravuje oběti odstřelovací puškou a nikdo od starosty až po obyčejné občany před ním není v bezpečí!

Obsah

GOTHAM OVLÁDL CHAOS

Sloužit u sboru v Netopýrově městě vážně není hračka.

Nejenže se musíte vypořádat s násilím a korupcí ve městě, které je světově nejproslulejším semeništěm zločinu a domovem nejšílenějších a nejvražednějších kriminálníků – ještě se na každém kroku potýkáte s následky činnosti samozvaného strážce spravedlnosti hrajícího výhradně dle svých pravidel. 

A aby bylo ještě hůř, právě na Vánoce se město rozhodl terorizovat Joker – náhodně popravuje oběti odstřelovací puškou a nikdo od starosty až po obyčejné občany před ním není v bezpečí! Rozbíhá se zoufalý lov a policisté se ze všech sil pokouší Gotham ochránit… a pak nevěří svým očím, když se Joker jen tak vzdá. Co skutečně zamýšlí? A dokáže na to GCPD přijít, než se mu to povede?

Dočkáte se i dalších příběhů včetně vyprávění dívky, která má na starosti zapínání Batsignálu, série vražd, jež vzbudí pozornost nesmiřitelné Huntress, a starého případu, který kdysi nedokázal uzavřít zneuctěný detektiv Harvey Bullock!

Držíte v rukou druhý díl mnoha cenami ověnčené série GOTHAM CENTRAL z dílny proslulých scenáristů Eda Brubakera a Grega Rucky a výtvarníka Michaela Larka, tentokrát s dodatečným přispěním výtvarníků Grega Scotta, Briana Hurtta a Stefana Gaudiana. Autorem předmluvy je spisovatel detektivních románů Duane Swierczynski. 

SÉRIE OCENĚNÁ EISNEROVOU A HARVEYHO CENOU

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Gotham Central #11-22

Autoři

Ed Brubaker
Ed Brubaker
Scénář
Greg Rucka
Greg Rucka
Scénář
Michael Lark
Michael Lark
Kresba
Lee Loughridge
Lee Loughridge
Coloring/Stínování

Postavy

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Gotham Central, Vol. 2: Jokers and Madmen
Druh Román
Žánr Krimi
Série Gotham Central (2016)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 14/02/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 15/09/2009
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Ed Brubaker
Scénář: Greg Rucka
Kresba: Michael Lark
Coloring/Stínování: Lee Loughridge

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 288
Tisk barevný
Cena 649.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 21. března 2018
Naposledy editováno 21. března 2018

Najdete nás na Facebooku