80.0%
Strážci galaxie/New X-men: Soud s Jean Greyovou

Guardians of the Galaxy/All-New X-Men: The Trial of Jean Grey

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Příchod „starých“ mladých X-Menů do moderního vesmíru otřásl celým Marvelem, ale zatím to mlátilo pouze Zemí. Až do teď. Když mimozemské rasy zjistily, že mezi příchozími z minulosti je i Jean Greyová, která se kdysi stane ničivou Phoenix, hodlají ji odsoudit za genocidu. A nezajímá je, že z jejího pohledu se to ještě vůbec nestalo.

Obsah

Je na Strážcích, aby zachránili Jean před mimozemskou spravedlností...

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Víte co? Já mám rád komiksy, které si na nic moc nehrají a tohle ja zářný příklad. Ano, je to klasická superhrdinská mlátička, která se odehrává ve vermírném Marvelu. Zápletka je relativně přímočará, je sice fajn, že využívá dávnější mytologii Marvel Universe, ale nesnaží se zbytečně tlačit na pilu. Celou dobu jsem si moc dobře uvědomoval, že tohle je primárně psané pro mladší čtenáře, něco kolem náct?, ale rozhodně mi to nepřišlo na škodu. Jednoduchá zábava, je totiž pořád zábava. Navíc crossover dvou nejsympatičtějších týmu, co Marvel nabízí? To je také plus, ač teda původní X-Meni nikdy nebyli nic moc, nicméně jejich novější verze je o dost lepší. Co mě bavilo nejvíc, krom hromadných bitek a vesmírných soubojů? Star-Lordův otec! To je skvělá postava, správný intrikán a hajzlík. Kresba je také fajn, kvalitní mainstream, především Pichelliová mi sedla do noty, navíc práce s panely je zde velmi slušná, možná je to to nejlepší, co kresba nabízí (rozhodně nemyslím jako negativní připomínku). Asi nikdy nebudu mít potřebu si to dát ještě jednou, ale také vůbec nelituji, že jsem si to přečetl, ba naopak.

(13. května 2018)
karl173
Offline

Ale jo, pořád mi ta série baví číst, byť ta zápletka nebyla bůh ví co. Ale Bendis psát prostě umí, a dokazuje to tady tím, že i z naprosto hloupého námětu udělá celkem zajímavý příběh. Akce trochu ubylo. V tomhle komiksu se spíše víc kecá, než tomu bylo v minulých dílech, ale ten pocit z putování vesmírem to má stále dobrý. Kresba je moc fajn, a moc dobře se na to kouká. A to i když se postavy jen baví. Práce s panely je hodně vydařená. Za mě tedy 70%

(22. dubna 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Guardians of the Galaxy/All-New X-Men: The Trial of Jean Grey
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série --
Vydavatelství v ČR --
Datum vydání v ČR 13/03/2018
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 28/05/2014
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Stuart Immonen
Kresba: Sara Pichelli

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x257mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 28. února 2018
Naposledy editováno 28. února 2018

Najdete nás na Facebooku