--
Sebevražedný oddíl 2: Vzestup Baziliška

Suicide Squad 2: Basilisk Rising

--

KDO JE SEBEVRAŽEDNÝ VRAH? Přežívající členové Operační skupiny X (alias Sebevražedného oddílu) se pokouší zotavit ze své katastrofální mise v Gothamu a na světlo se dostává temné tajemství, které tým nahlodává už od samého počátku – jeden z nich je zradil! Sabotér, jehož přetvořil a vycvičil sám Regulus, vůdce organizace Bazilišek, má za úkol zavraždit Amandu Wallerovou a odhalit existenci oddílu celému světu. Je to snad Harley Quinn, Jokerova šílená milenka, která už i tak znamená pro tým hrozbu a neustále se potácí mezi svými osobnostmi? Nebo snad Deadshot, jehož touha zemřít mohla Regulovi posloužit jako vhodná páka k jeho ovládnutí?

Obsah

Nezbývá čas a oddíl vyráží na nezvyklou misi i s přeběhlíkem ve svém středu. Cílem je zajmout Mitche Shelleyho alias Ressurection Mana – a on i vše ostatní je součástí plánů Amandy Wallerové na porážku Regula a vypálení organizace Bazilišek do základů. Kromě toho uvnitř naleznete klíčový příběh počátků záhadné Amandy Wallerové z nultého čísla řady, v němž odhalíme i pravý důvod jejího dlouholetého nepřátelství s Regulem.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL: VZESTUP BAZILIŠKA obsahuje komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL #0 a #8–13 a RESSURECTION MAN #9 a odvypráví troufalý, akcí nabitý příběh z pera scenáristy ADAMA GLASSE (producenta a scenáristy TV seriálu společnosti CW Lovci duchů), výtvarníka FERNANDA DAGNINA (ACTION COMICS) a dalších.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Bez komentáře

Informace

Originální název Suicide Squad 2: Basilisk Rising
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Sebevražedný oddíl (2016)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 21/03/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 26/02/2013
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Adam Glass
Kresba: Fernando Dagnino Guerra

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 699.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo minulý měsíc
Naposledy editováno minulý měsíc

Najdete nás na Facebooku