92.0%
Amazing Spider-Man 5: Šťastné narozeniny

Amazing Spider-Man Vol. 6: Happy Birthday

92.0%

Spider-Man má narozeniny. S nimi přichází dárky, dorty, polibky, gratulace a... konec světa? S pětistým číslem Spider-Mana přichází nejen spousta marvelovských velikánů jako je Thor, Fantastic Four, Iron Man, Cyclops a Doctor Strange, ale Spidey se navíc podívá do minulosti i budoucnosti! Bude si muset znovu prožít nejzlomovější okamžiky svého života a znovu se utkat se svými největšími protivníky. Šťastné narozeniny, Spider-Mane. Doufáme, že je přežiješ.

Obsah

Spider-Man má narozeniny. S nimi přichází dárky, dorty, polibky, gratulace a... konec světa?
S pětistým číslem Spider-Mana přichází nejen spousta marvelovských velikánů jako je Thor, Fantastic Four, Iron Man, Cyclops a Doctor Strange, ale Spidey se navíc podívá do minulosti i budoucnosti! Bude si muset znovu prožít nejzlomovější okamžiky svého života a znovu se utkat se svými největšími protivníky.
Šťastné narozeniny, Spider-Mane. 
Doufáme, že je přežiješ.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Amazing Spider-Man #498-500(57-58)

Autoři

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Podle mě skvělý komiks. Byla tu opravdu spousta hrdinů. A to ještě v tak skvělé akci. Výhod je spousta, proto dávám 5/5.

(13. ledna 2013)
Elhonzo
Offline

Jedna z nejlepších knih v téhle sérii , po trošku slabším začátku nás čeká cesta časem a prostorem a budeme svědky více méně všech důležitých momentů v síťomilově životě .

(31. března 2013)
VvV
Offline
VvV

Podle mne je to skvělý komix. No co v něm člověk najde? Spider-mana, akci, Spider-mana v akci a spoustu dalšího. To by fandovi pavoučáka mělo vlastně stačit. Krom toho má zvláštní jedinečnou kresbu, jejíž ostře řezané křivky zdědil umělec a kreslíř Romita jr. po svém otci. Báječně se člověk pobaví a pokochá.

(15. října 2012)
jh666
Offline

Straczynski zkrátka umí. Je pravda, že poslední sešit trochu kazí dojem, ale nikdo vás ho nenutí číst. Zbytek knihy se pak povedl na výbornou. Úvodní epizodka o nečekaných následcích nám ukáže i druhou stranu zásahů super hrdinů, což je zajímavé. Ale samozřejmě, to nejlepší je centrální příběh, který nám ukáže Peterovu minulost i budoucnost. A ta budoucnost, no radši si to přečtěte. 90 % (bez posledního příběhu 100 %)

(10. června 2014)
Andresito
Offline

Představte si, že vás váš hodný soused pozve na narozeninovou party. Samozřejmě se začnete ukrutně těšit, protože o něm dobře víte, že je s ním vždycky sranda, dokonce i když se všechno totálně zvrhne, dokáže přijít s nějakým tím odlehčujícím bonmotem. A oslava je nakonec přesně taková, jaká má být, přicházejí gratulanti, kteří se zas tak často na jednom místě nesejdou a i když se to nakonec opravdu zvrtne do trochu jiných dimenzí a časových pásem, říkáte si, že tahle kalba fakt stála za to. Ovšem, ještě není všem stránkám konec. Teta vašeho souseda se vás totiž rozhodne potěšit svou přítomností, místo chlastu se začne podávat černej čaj a jako by to nestačilo, ta teta začne o vašem sousedovi sladce vyprávět, jaký je to hodný a milý soused, jak jí pomáhá s nákupem do schodů a tak vůbec. A je po srandě, dokonce ani ten váš soused tuhle část ničím neodlehčí a vy odcházíte domů s pocitem, že takhle to vážně skončit nemělo.

(28. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Amazing Spider-Man Vol. 6: Happy Birthday
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Amazing Spider-Man (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 18/09/2010
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 01/05/2004
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 180
Tisk barevný
Cena 369.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 15. ledna 2012
Naposledy editováno 28. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku