60.0%
Harley Quinn 3: Láska na první ránu

Harley Quinn 3: Kiss Kiss Bang Stab

60.0%
-- %
Extérní hodnocení

Harley Quinn si toho nabrala vážně trochu moc. Pracuje jako psychiatrička, stará se o činžák plný chudých nájemníků a divokých domácích mazlíčků, zápasí ve Skate Clubu, snaží se zahájit nový milostný románek… a k tomu ještě plnit své předsevzetí a měnit svět k lepšímu. Nestíhá – a tak nastal čas rozšířit tým o schopné pomocníky!

Obsah

Jenže šíření Harleyiných životních hodnot cti, důvěry a neukázněnosti lze svěřit jen těm nejlepším z nejlepších. Přijímací pohovory budou ostře konkurenční… a krvavé!
A to není vše! V tomto díle se Harley také vloupá do Arkhamova ústavu, aby osvobodila svou nejlepšejší kámošku Poison Ivy, bezhlavě se zamiluje do pohledného milionáře Bruce Wayna a oslaví svátky svým naprosto jedinečným způsobem!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Oblíbené třeštidlo pokračuje ve svých velkolepě praštěných dobrodružstvích třetí knihou: LÁSKA NA PRVNÍ RÁNU. Ke stálému a po právu oslavovanému týmu scenáristů AMANDY CONNEROVÉ a JIMMYHO PALMIOTTIHO a výtvarníků CHADA HARDINA a JOHNA TIMMSE se tentokrát připojují i hostující kreslíři BEN CALDWELL, MAURICET, DARWYN COOKE, BRANDT PETERS a další. Obsahuje komiksy HARLEY QUINN #14–16, ANNUAL #1, HOLIDAY SPECIAL #1 a VALENTINE’S DAY SPECIAL #1.

Autoři

John Timms
John Timms
Kresba
Amanda Conner
Amanda Conner
Scénář
Jimmy Palmiotti
Jimmy Palmiotti
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Je to takové haló o ničom. Nepřišlo mi to vtipné, příběh je nijaký, nudný, nic se nestane. Jo, vlastně na konci se to začíná trochu formovat, ale jestli autoři budou psát stejným stylem, tak to bude zase taková rána do prázdna. Ač je kniha plná bonusových sešitů, které jsou krapet trhlejší či originálnější, než hlavní série, tak je to pořád celkem nuda. Rande s Brucem je až moc takové neuvěřitelné, záchrana Ivy – řekněme OK, trochu víc mě zaujalo Vánoční číslo, kde bylo i jakés takés poselství. Trochu mě iritovalo, když byla Harley v limbu, vlastně ani nevím proč. Co je na knize super fajn, je kresba, která je hodně povedená a když už začne trochu nudit, tak se objeví hostující kreslíř, se svou ještě ulítlejší kresbou. Vlastně je hrozně zvláštní, jak nudná je práce scénáristů, ale zábavná ta kreslíře. Trochu zvláštní kontrast, ale tak to cítím. Zase nemůžu říct, že to je nějaký průser, možná už mě prostě jen Harley přestala bavit, to vtipné už se vybralo v předchozích knihách nebo se jedná jen o takové intermezzo. Zase jsem u čtení netrpěl, jen jsem tam nenašel (až na kresbu) nic, co by mě nějak chytlo. A když se u humorného komiksu jednou zasměji, tak je to málo.

(24. května 2018)

Informace

Originální název Harley Quinn 3: Kiss Kiss Bang Stab
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Harley Quinn - New 52 (2015)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 07/03/2018
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 05/07/2016
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Amanda Conner
Scénář: Jimmy Palmiotti
Kresba: John Timms

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 6. února 2018
Naposledy editováno 6. února 2018

Najdete nás na Facebooku