80.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 034: Warlock

Warlock and the Infinity Watch

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Adam Warlock, znovuzrozený lidský bůh, byl stvořen, aby ničil světy, ale zřekl se svého původu a stal se intergalaktickým ideálem, jemuž není rovno!

Obsah

V roce 1975 se komiksová legenda Roy Thomas vydal ke hvězdám a vypustil nadzemského Adama Warlocka na nic netušící čtenáře. Pusťte se do čtení o hrdinově pozoruhodném znovuzrození, než se ponoříme do následků Rukavice nekonečna, kde Warlock vede tým jedinečných ikon pověřených ochranou všemocných Kamenů nekonečna... ať už to stojí cokoliv!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje příběhy:
Mocný Warlock
Warlock a Stráž nekonečna

 

Obsahuje sešity sérií Marvel Premiere #1-2 a Warlock and the Infinity Watch #1-6

Autoři

Rick Leonardi
Rick Leonardi
Kresba
Angel Medina
Angel Medina
Kresba
Gil Kane
Gil Kane
Kresba
Roy Thomas
Roy Thomas
Scénář
Jim Starlin
Jim Starlin
Scénář
Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Tak jsem opět lehce rozpolcený. Na jednu stranu si přijdu, jako když jsem přečetl něco epického, zásadního a velmi kouzelného, na stranu druhou je tam opět vecpána spousta zbytečný kravin, které jdou dost proti sobě. První dva sešity od Tomíka nejsou vůbec špatné. Roy byl jednoduše dědic Stana Leeho a to ve spoustu ohledech, ale hlavně ve stylu psaní. Strašně velké množství nápadů všelijaké kvality, kdy se snaží neustále šokovat a přidávat jednu úžasnější věc za druhou a občas z toho vznikl majstrštyk a občas nesmyslný guláš. První sešit má vynikající náběh, začíná to jako parádní sci-fi z filozofickým přesahem, ale pak se to zbytečně zvrhává s příchodem proti-Země (za mě taková až moc naivní nesmyslnost) a především vyloženě trapným záporákem Man-Beastem. Starlin jede na podobné vlně. Ten chlapík mě skutečně hodně udivuje a to jak pozitivně, tak negativně. Opět dílo s obrovským filozofickým přesahem, povedené myšlenky ohledně božství, sci-fi space opera, co má neskutečný říz a do toho přimíchávání ptákovin, opět ten debilní Man-Beast, idiotská Infinity Watch. Prostě se ta vážnost až moc tříská s takovou to absurdností a naivitou, škoda, že se to celé nedokázalo udržet na absolutně vážné vlně, potom by to bylo mistrovské dílo. A zase ten dementní a špatně zvolený záporák – Man-Beast a za mě slabá finální bitva. Warlock jako postava je parádní a hrozně zajímavá, ale oba scénáristé zbytečně ujíždějí a nedrží takovou tu napjatou a šokující vážnost. Kresba je vynikající – Gil Kane jeden z mých nejoblíbenějších retro kreslířů (možná ten úplně nej) a ta devadesátková kresba je snad ještě lepší. Originální práce s panely, parádní barvy a neskutečné vesmírné výjevy. Celkově se jedná o velmi dobré dílo, určitě na superhrdinský žánr i těžší na čtení, ale Starlin mě ani tentokrát stoprocentně nechytl.

(včera)

Informace

Originální název Warlock and the Infinity Watch
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 01/12/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 1995
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Roy Thomas
Scénář: Jim Starlin
Kresba: Rick Leonardi
Kresba: Angel Medina
Kresba: Gil Kane

Typ vazby

Vázaná

Formát 176x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo před týdnem
Naposledy editováno před týdnem

Najdete nás na Facebooku