70.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 033: Shang-Chi

Marvels Mightiest Heroes 052: Shang-Chi

70.0%

PAVOUČÍ OSTROV: SMRTÍCÍ PĚST KUNG-FU PŘÍZRAK MINULOSTI Staňte se svědky suverénní síly Shang-Chiho, mistra kung-fu! Jen málokterý hrdina Marvelu se může pochlubit tak vyrýsovanými svaly a tak velikým bojovým umem.

Obsah

Vstupte s námi ve velkém stylu do moderního věku kung-fu, kde Shang-Chi dokáže, že nikdo v marvelovském vesmíru mu v tomto bojovém umění nemůže konkurovat! Nejprve se náš hrdina utká s hrozivou Nevěstou devíti pavouků, aby uchránil Iron Fista před osudem horším než smrt ve zběsilé pavoučí akci! Poté vypukne v ulicích Londýna panika, když mistr kung-fu musí hledat odpovědi a bojovat o svůj život ve špionážním thrilleru, který navždy změní jeho i svět tajné britské služby MI6.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje Pavoučí ostrov: Smrtící pěst Kung-fu č. 1-3Smrtící pěst Kung-fu vol. 2 č. 1-4.

Autoři

Tan Eng Huat
Tan Eng Huat
Kresba
Mike Benson
Mike Benson
Scénář

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Chvíli jsem přemýšlel jak tuto knihu ohodnotit. Je to trošku oříšek protože na jednu stranu je zde příběh, který je sice propracovaný a má nápad ale je součástí jednoho většího příběhu, který ale já nečetl ( Pavoučí ostrov ), takže nemůžu všemu úplně porozumět a je z toho zkrátka cítit že to je jen část něčeho. Navíc to všechno vyvrcholí tak nějak rychle, že jsem z toho moc požitek neměl. Krom kresby, ta je velmi povedená a líbil se mi její jakoby tužkou malovaný styl. Pak je tu druhý příběh, který není zase tak propracovaný, ale svojí přímočarostí s občasnou překvapivou scénou a akčností v podobě kung-fu mě pobavil více. Je to i díky jeho uzavřenosti že nemusím znát nic víc. Na kresbu jsem si chvíli zvykal, ale nakonec se mi i zalíbila. O postavě jsem se toho až tolik nedozvěděl než jsem trochu čekal, ale docela mě bavila. Kung-fu a podobné věci jsem měl vždycky celkem rád. Celkově bych knihu ohodnotil jako lehce nadprůměrnou, ale vzhledem k tomu že 3 a půl hvězdy dát nemůžu a 3 hvězdy by byl zas až moc průměr, tak dávám ještě 4 hvězdy značící hodnotu 70%.

(2. února 2018)
S4TW
Offline

Není to špatné, to asi pozor, ale že by mě to něčím speciální usadilo na zadek, to ani omylem. Shang-Chi patří rozhodně mezi ty méně známé postavy, ale jeho popularita v sedmdesátých letech byla poměrně veliká, proto snad poprvé lituji, že jsme neměli možnost si přečíst aspoň jeden sešit z tohoto období. První příběh považuji za ten lepší z této knihy, ale bez předchozího načtení jiných věcí se v něm můžete velmi snadno ztrácet. Každopádně to bylo zábavnější jak hlavní Pavoučí ostrov. Je to takové akční kung-fu drama plné mystična a východní kultury, navíc je zde i Iron Fist, což je fajn. Uchvátila mě především kresba, jelikož přesně na tomhle experimentální, netradičním a anti-mainstreamovým stylu ulítávám. Druhý příběh je daleko akceptovatelnější pro samostatné čtení bez širšího kontextu. Taková obyčejná, průměrná kung-fu detektivka. Shang-Chi mě moc jako postava nepřesvědčil, je takový chladný, nudný a nijaký, jakoby bez emocí, což se dá vztáhnout na jeho vynikající sebekontrolu, ale mě to prostě neba. Celkově je to fajn zpestření marvelovského vesmíru, kdo má rád kung-fu a podobné ujetiny, tak doporučuji, ale nic víc jsem si tam nenašel a dále tuto postavu nepotřebuji vyhledávat.

(29. listopadu 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 052: Shang-Chi
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 16/11/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 26/08/2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mike Benson
Kresba: Tan Eng Huat
Kresba: Sebastián Fiumara

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 22. listopadu 2017
Naposledy editováno 22. listopadu 2017

Najdete nás na Facebooku