--
47 Róninů
--
-- %
Extérní hodnocení

Japonská národní legenda se stává komiksem! Epické poslání věrných japonských válečníků odhodlaných pomstít svého ukřivděného pána se stává ztělesněním samurajského kodexu cti. Je to příběh o povinnosti a odhodlání v té nejdivočejší vznešenosti. Nádherně ilustrovaný grafický román opřený o pečlivé studium historických podkladů začíná tragickým incidentem, jenž zpečetí osud mladého pana Asana, a následně sleduje strasti oddané skupiny jeho vazalů, kteří neochvějně vyrazí na cestu krvavé pomsty.

Obsah

"Znát tento příběh znamená znát Japonsko."

Stan Sakai nekreslí jen Usagiho Yojimbo. A nekreslí jen zvířata. V této knize se chopil nejslavnější japonské legendy o 47 róninech a převedl ji do úžasné komiksové podoby! Příběh tragédie, pomsty a nepředstavitelných obětí je příběhem Japonska v kostce.

Japonská národní legenda se stává komiksem! Tvůrci Mike Richardson (Star Wars: Crimson Empire) a Stan Sakai (Usagi Yojimbo) přivádějí k životu největší příběh o pomstě, a to pod zasvěceným redakčním vedením Kazua Koikeho, slavného autora série Lone Wolf and Cub. Epické poslání věrných japonských válečníků odhodlaných pomstít svého ukřivděného pána se stává ztělesněním samurajského kodexu cti. Je to příběh o povinnosti a odhodlání v té nejdivočejší vznešenosti. Nádherně ilustrovaný grafický román opřený o pečlivé studium historických podkladů začíná tragickým incidentem, jenž zpečetí osud mladého pana Asana, a následně sleduje strasti oddané skupiny jeho vazalů, kteří neochvějně vyrazí na cestu krvavé pomsty.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Mike Richardson
Mike Richardson
Scénář
Stan Sakai
Stan Sakai
Kresba

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název 47 Ronin
Druh Román
Žánr Historický
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 07/11/2017
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 12/03/2014
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mike Richardson
Kresba: Stan Sakai

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 479.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 8. listopadu 2017
Naposledy editováno 8. listopadu 2017

Najdete nás na Facebooku