30.0%
Nejmocnější hrdinové Marvelu 031: Beast
30.0%
-- %
Extérní hodnocení

ZROZENÍ BESTIE ZA OBZOREM ČÍHÁ SMRT

Obsah

Pro jednoho z nejvýjimečnějších mutantů začíná zcela nová životní etapa. Pod vedením legend Marvelu Gerryho Conwaye a Toma Suttona se s ním vydáme na výjimečné dobrodružství, které dnes patří ke komiksové klasice. A na závěr se přidá i neuvěřitelný Hulk, jehož bitku s Beastem vám ukážou Steve Englehart a Herb Trimpe!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje Amazing Adventures vol. 2 č. 11-16 a Incredible Hulk č. 161.

Autoři

Marie Severin
Marie Severin
Kresba
Tom Sutton
Tom Sutton
Kresba
Herb Trimpe
Herb Trimpe
Kresba
Steve Englehart
Steve Englehart
Scénář
Gerry Conway
Gerry Conway
Scénář
Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Upřímně po přečtení všech recenzí a celkovému hodnocení se mi do toho moc ani nechtělo. Bohužel to že jsem si nejdřív přečetl recenze mi ale spíše nepomohlo. Při vědomí že se jedná o brak se mi to totiž hůř četlo a i hůř se mi to teď hodnotí. Vezmu to ale od začátku. Příběhy v těchto sešitech převládají nelogičnostmi, ale zase na druhou stranu v těchto starých komiksech se jen těžko hledají kousky kde velí logika. V tom bych tedy problém ani neviděl. Dokonce se autorům v několika případech povedlo příběh dostat do lepších míst, jenže často se jim pak nějakou blbou myšlenkou nebo zvratem vše zase rozpadlo v rukou. Ke konci jakoby si toho autoři už i všimli začalo se jim dařit skládat příběh lépe, jenže to zase neměli žádnou pořádnou zápletku která by dokázala držet konzistentní děj. Navíc museli pro každý sešit vymyslet něco dalšího aby se pokusili šokovat čtenáře. Jak jsem již zmínil ke konci už se to v některých ohledech i zlepšovalo a nečetlo se to nějak špatně, ale bylo to už bohužel celkem nudné čtení. Stejně na tom je i kresba, která místy je za mě i dobrá a nedívá se na ní zle, ale často pak tyto místa nahradí mdlá šeď. Poslední příběh sice dokázal dojít ke konci jisté záhadné zápletky z předchozích sešitů a Hulk lehce přidá, ale stále se jedná o průměrnou zápletku s průměrnou kresbou. Komiks bych tedy celkově zhodnotil jako něco co nemusí být vždy až tak vyloženě špatné a dá se to přečíst, ale bohužel to nedokáže vytvořit nic nadprůměrného a zapamatovatelného. 45%

(12. února 2018)
S4TW
Offline

Proč, proboha, zrovna tohle vychází v rámci NHM? Vždyť je to to nejhorší, co tu od Marvelu vůbec vyšlo a série byla tak špatná už v té době, že jí zrušili, tak proč nám to cpou tady? Jsem přesvědčený, že se Beast objevil v několika lepších příbězích, kde hrál klíčovou roli, tak nechápu tenhle brak. Tohle je krásný příklad toho, co je tak špatné na retro superhrdinských komiksech, tenhle má všechno a ještě něco navíc. Příběh má absolutně debilní zápletku, kdy se postavy chovají více nelogicky než obvykle (proč by si sakra geniální vědec jako Hank bral sérum, o kterém toho zatím moc neví a mohlo by/má pro něj fatální následky? Jen kvůli jednomu špiónovi, sakra, vždyť to je bývalý X-Man!!!). Záporáci jsou přehlídka těch největších prapodivných a absurdních strašáků. Samotný Beast vypadá opravdu trapně a směšně, hrozně hnusně nakreslený. Vůbec kresba je silný podprůměr i na tu dobu. Kvanta textů, balastu, nesmyslů, hloupostí. No, a když už se teda vyvrbí nějaká více zajímavá zápletka širšího kontextu, tak je příběh useknutý a ukončený. Ptám se znovu, proč to tu jako vyšlo, to si někdo skutečně myslel, že to je aspoň průměrně dobré? Ten nejhorší příběh z dnešní doby by nebyl takhle špatný. Jediné plus je poslední sešit, kde je Hulk, který je aspoň průměrný, jak po stránce kresby, tak příběhu. Bonus již delší dobu stojí za prd, taky to už dost šidí. Rozhodně nejhorší NHM a možná nejhorší komiks, co jsem četl.

(5. prosince 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels Mightiest Heroes 019: Beast
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Nejmocnější hrdinové Marvelu (2016)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/10/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 29/07/2015
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Steve Englehart
Scénář: Gerry Conway
Kresba: Marie Severin
Kresba: Tom Sutton
Kresba: Herb Trimpe

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 23. října 2017
Naposledy editováno 23. října 2017

Najdete nás na Facebooku