70.0%
Deadpool 4: Deadpool versus S.H.I.E.L.D.

Deadpool Volume 4: Deadpool vs. S.H.I.E.L.D.

70.0%
-- %
Extérní hodnocení

KDYŽ SE S.H.I.E.L.D. POKUSÍ NATÁHNOUT DEADPOOLA, MŮŽETE VSADIT KRK, ŽE TOHO BUDE LITOVAT!

Obsah

Deadpool vyhlásí soukromou válku agentuře, která má na světě udržovat mír. Jenže zatímco jde maniakální žoldák za svou pomstou, S.H.I.E.L.D. odhalí, že má ve vlastních řadách zrádce - a vypadá to, že je to agentka Prestonová!
Deadpool přenese svůj boj na helitransportér s tím, že se svých peněz dobere prašť jako uhoď - a tváří v tvář se setká s agentem Philem Coulsonem! Věčná škoda, že Coulson je spíš Kápův fanoušek. Plus: Vyražte na další výlet do Deadpoolovy archivní minulosti, kdy užvaněný žoldák rozpoutal chaos doslova na kosmické úrovni!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje sešity Deadpool č. 20-25, které napsali Gerry Duggan a Brian Posehn a ilustrovali Scott Koblish a Mike Hawthorne.

Autoři

Scott Koblish
Scott Koblish
Kresba
Gerry Duggan
Gerry Duggan
Scénář
Brian Posehn
Brian Posehn
Scénář

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Souhlasím s tím, že se jedná o nejslabší díl z této série. Není to tak vtipný jako byl první a druhý díl, ani tak dokonalý, emotivní a nečekaný, jako byl třetí díl. Osciluje to mezi klasickým deadpoolovským humorem a vážnou notou z minulého dílu, ale vše je takové polovičaté a prostě to úplně neladí jako dříve. Pořád to má velmi světlé okamžiky a je to čirá zábava, ale když jsem dočetl díl předchozí, tak mi doslova zůstala huba dokořán, po dočtení tohoto dílu jsem zůstal ledově chladný. Bohužel to nevylepšuje ani kresba, která mi tentokrát (možná jsem to dřív jen neregistroval) přišla absolutně obyčejná a ničím zajímavá. Co je ovšem majstrštyk tohoto dílu je retro sešit, to je bravurní parodie na šedesátkové superhrdinské komiksy a jejich absurdnost. naivitu a celkovou hloupost (a to jsem celkem fanoušek této doby). Vůbec to není špatný komiks, jen je za mě nejslabší ze všech pěti od dvojice D&P, naštěstí vím, že pak následovala opět dobrá Drákulova výzva, takže obavy, že by série upadala, mohou jít stranou…

(24. listopadu 2017)
karl173
Offline

Tahle série nadále jede na té nejvyšší úrovni a i když je tenhle díl o trošku slabší než ten minulý, tak je stále velmi dobrý a kvalitní. První sešit je velmi ujetý a nemá s ničím nic společného, sice je to vcelku fajn osvěžení, ale hodnotil bych spíše lehce nadprůměrně. Pak už ale nastává pokračování v ději. Líbí se mi jak se příběh skvěle nadále rozvíjí a nic není zapomenuto. Je vidět jak moc autoři při psaní scénáře přemýšlí aby vše bylo přirozené a mělo to správný průběh. Také se mi líbí jak se z Deadpoola začíná stávat postava která jenom nehláškuje, nezabíjí neumírá a tak dále , ale také má své velké osobní problémy. Stává se z toho najednou krom komedie a akční zábavy i trochu hlubší čtení, což velmi oceňuji. Co bych také rád vyzdvihl je na konci malý nadhoz na Drákulovu výzvu, kterou si teď budu muset nejspíš přečíst znovu :D . Kresba je pak opět skvělá a i díky ní mám tuhle sérii velmi rád. Hodnotím za 80%

(19. listopadu 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Deadpool Volume 4: Deadpool vs. S.H.I.E.L.D.
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Deadpool (2016)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 17/10/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/06/2014
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Gerry Duggan
Scénář: Brian Posehn
Kresba: Mike Hawthorne
Kresba: Scott Koblish

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 16. října 2017
Naposledy editováno 16. října 2017

Najdete nás na Facebooku